سرمایه گذاری در موسسه ویکی لیکس برای آزادی جولیان آسانژ

AssangeDAO raises $38M in donations to help free WikiLeaks founder

0

AssangeDAO   38میلیون دلار کمک مالی برای کمک به موسس رایگان ویکی لیکس جمع آوری می کند

کمک های مالی برای حمایت از مبارزه جولیان آسانژ برای آزادی در آخر هفته سرازیر شده است.

یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) که برای حمایت از آزادی جولیان آسانژ، بنیانگذار ویکی لیکس از زندان راه اندازی شده است، 12569 ETH یا حدود 38.8 میلیون دلار به قیمت های فعلی جمع آوری کرده است.

آسانژ در حال حاضر در حال مبارزه با استرداد به ایالات متحده پس از حکم دادگاه در ماه دسامبر است که حکم دادگاه بریتانیا مبنی بر منع استرداد را رد کرد. او در حال حاضر در زندان لندن زندانی است که از سال 2019 در آنجا بوده است.

طبق گفته JuiceBox، پلتفرم تأمین مالی جامعه میزبان این کمپین، کمک‌های مالی از 4 فوریه آغاز شد. سرمایه گذاری در آخر هفته شتاب گرفت و در 24 ساعت گذشته دو برابر شد و به سطح فعلی رسید.

سرمایه گذاری ها با ارز اتریوم انجام شده است که در نوامبر قیمت بسیار بالاتری داشت. در آن زمان، ارزش دلاری که توسط ConstitutionDAO جمع آوری شده بود، حدود 49 میلیون دلار بود.

AssangeDAO به عنوان “مجموعه ای از سایفرپانک ها” توصیف می شود که هدف آن افزایش ETH در ازای توکن های حاکمیت JUSTICE است. اینها برای پیشنهاد مجموعه NFT به نام “سانسور شده” توسط هنرمند دیجیتال پاک با همکاری جولیان آسانژ استفاده می شود.

درآمد حاصل از فروش به صندوق دفاعی آسانژ برای «هزینه های قانونی و کمپین افزایش آگاهی در مورد پرونده استرداد جولیان» اختصاص می یابد.

پیدایش AssangeDAO در یک گروه تلگرامی در اواسط دسامبر و در روزی که دولت ایالات متحده درخواست تجدید نظر خود را در مورد حکم دادگاه بریتانیا که استرداد آسانژ را ممنوع کرده بود، برنده شد. در وب‌سایت رسمی آمده است: «در صورت استرداد آسانژ به ایالات متحده، به دلیل انتشار اطلاعات واقعی با ۱۷۵ سال زندان مواجه خواهد شد».

این مفهوم از FreeRossDAO الهام گرفته شد که 12 میلیون دلار برای آزادی راس اولبریخت، بنیانگذار بازار وب تاریک جاده ابریشم، جمع آوری کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .