سرمایه گذاری شرکت Ava Labs در بستر قرار دادهای هوشمند

Ava Labs and EV maker Togg to build smart contract-based mobility services

0

سرمایه گذاری Ava Labs و سازنده EV Togg برای ساخت سرویس‌های متحرک مبتنی بر قرارداد های هوشمند

هدف این مشارکت، پیگیری سریع ابتکار استفاده از کیس تاگ است که شامل تولید خودروهایی با عملکردهای بیشتر در مقایسه با خودروهای برقی سنتی است.

شرکت سازنده وسایل نقلیه الکترونیکی ترکیه (EV) Togg از همکاری استراتژیک با Ava Labs برای طراحی و ساخت خدمات مبتنی بر قرارداد هوشمند با هدف بهبود تحرک خودکار خبر داده است.

همکاری Togg با Ava Labs، تیمی که به پشتیبانی و توسعه بلاک چین عمومی Avalanche اختصاص دارد، در رویداد CES 2022 در لاس وگاس فاش شد. همانطور که کوین تلگراف ترکیه گزارش داد، هدف از این مشارکت، پیگیری سریع ابتکار استفاده موردی Togg است که فناوری های مختلف و راه حل های حمل و نقل را برای تولید خودروهایی با قابلیت های بیشتر در مقایسه با خودروهای برقی سنتی ترکیب می کند.

طبق اعلام رسمی، تاگ بیش از یک سال است که در حال بررسی موارد استفاده در مورد بلاک چین و فناوری‌های مرتبط در خودروهای الکتریکی بوده است. با مشارکت آوا لبز، تاگ قصد دارد اینترنت اشیا (IoT) و ارتباطات ماشین به ماشین (M2M) را برای گسترش و تسریع قابلیت‌های EV خود ایجاد کند.

تاگ قراردادهای هوشمند و فناوری بلاک چین را پیاده سازی می کند تا به کاربران اجازه دهد اسکوتر یا تاکسی رزرو شده را در حین شارژ خودروهای برقی خود بردارند و امکان تحرک یکپارچه را فراهم می کند. گورکان کاراکاش، مدیر عامل توگ گفت:

همکاری ما با آوا لبز بر این است که تجربه کاربران Togg را به سطحی بالاتر ببریم، فراتر از خودروها برویم تا شرکا، کاربران و کاربران غیر توگ را در سراسر اکوسیستم تحرک برای بهره مندی از این پلتفرم توانمند کنیم.

علاوه بر این، مشارکت آوا لبز به Togg اجازه می‌دهد تا اطلاعات مربوط به تعمیر و نگهداری خودرو و قطعات را بر روی بلاک چین Avalanche ذخیره کند، که برای یک بازار دست دوم قابل اعتماد تر خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .