سرمایه گذاری شهردار میامی در بیت کوین

Reelected Miami mayor to take 401k retirement savings partly in Bitcoin

0

انتخاب دوباره شهردار میامی و سرمایه گذاری 401 هزاردلاری صندوق پس انداز بازنشستگی در بیت کوین

فرانسیس سوارز، شهردار میامی نیز بخشی از حقوق خود را به بیت کوین با کمک یک پردازشگر پرداخت شخص ثالث Strike دریافت می کند.

فرانسیس سوارز، شهردار قدیمی میامی، اکنون اعلام کرده است که قصد دارد بخشی از پرداخت 401 (k) خود را به بیت کوین (BTC) تنها یک ماه پس از شروع دریافت حقوق در بیت کوین (BTC) دریافت کند.

سوارز بلافاصله پس از تبدیل شدن به اولین قانونگذار ایالات متحده که بخشی از حقوق خود را در بیت کوین پذیرفت، می خواهد بخشی از پس انداز دوران بازنشستگی خود را بر اساس “یک انتخاب شخصی” به بیت کوین اختصاص دهد، او در مصاحبه با Real Vision گفت:

“فقط فکر می‌کنم این دارایی خوبی است که می‌توان روی آن سرمایه‌گذاری کرد. من فکر می‌کنم این دارایی است که مشخصا در طول زمان قدردانی خواهد شد. این چیزی است که من به آن اعتقاد دارم.»

سوارز تاکید کرد که موفقیت بیت کوین به شدت با اعتماد به سیستم، که ذاتا یک سیستم منبع باز و غیرقابل دستکاری است، مرتبط است. شهردار فاش کرد که پرداخت حقوق به بیت کوین را از طریق یک پردازشگر پرداخت شخص ثالث Strike آغاز کرده است.

شهردار همچنین به عنوان کرد که شهرداری پرداخت هزینه به بیت کوین را از ساکنان میامی می پذیرد. در حالی که شهردار گزینه های مختلف برای فعال کردن پرداخت بیت کوین برای پس انداز بازنشستگی را بررسی می کند، سوارز مطمئناً تا سال 2022 یک سیستم مربوطه را ایجاد خواهد کرد.

از فرماندار DeSantis برای پیروی از رهبری میامی و استقبال از نوآوری و شرکت های رمزارز در فلوریدا سپاسگزاریم!

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .