سرمایه گذاری صندوق SBI در ژاپن

SBI Group launches crypto-asset fund for Japanese investors

0

گروه SBI صندوق دارایی های رمزنگاری شده را برای سرمایه گذاران ژاپنی راه اندازی می کند

صندوق دارایی های رمزنگاری شده SBI از هفت ارز رمزنگاری شده شامل بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، XRP، بیت کوین کش، چین لینک و پولکادوت تشکیل شده است که نسبت هیچ کدام بیش از 20 درصد نیست.

بزرگترین شرکت finserv توکیو، SBI Group، اکنون به سرمایه گذاران عمومی ژاپنی اجازه می دهد تا از طریق “صندوق دارایی رمزارز” تازه راه اندازی شده خود، ارزهای دیجیتال خریداری کنند. این صندوق از هفت ارز دیجیتال شامل بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC)، XRP، بیت کوین کش (BCH)، چین لینک (LINK) و پولکادوت (DOT) تشکیل شده است.

صندوق دارایی رمزارز، که قرار است توسط صندوق جایگزین SBI معامله و اداره شود، در 20 دسامبر با سرمایه اختصاصی 5 میلیون ین، به ارزش تقریبی 45000 دلار در زمان نگارش این مقاله، تأسیس شد. با این حال، شرکت ممکن است تصمیم بگیرد که سرمایه را در تقسیمات کوچکتر 1 میلیون ین آزاد کند.

بر اساس بیانیه رسمی، سرمایه گذاران ملزم به انجام یک فرآیند درخواست هستند که شامل یک قرارداد مشارکت ناشناس با خریدهای قبلی صندوق جایگزین SBI است. دلیل این شرکت در پشت این حرکت چنین است:

“از آنجایی که برای همه مشتریان مناسب نیست، فقط می تواند توسط مشتریانی خریداری شود که استانداردهای خاصی را که توسط شرکت ما تعیین شده است را رعایت کنند.”

علاوه بر این، سرمایه‌گذاری‌های کریپتو که توسط این انجمن‌های ناشناس انجام می‌شود، توسط SBI VC Trade، یک شرکت خواهر که با تجارت ارزهای دیجیتال سروکار دارد، مدیریت می‌شود. SBI همچنین تاکید کرد که هیچ یک از هفت ارز رمزنگاری شده در صندوق دارایی های رمزنگاری شده از 20٪ بیشتر نخواهد شد.

SBI با اطمینان از طول عمر خدمات، اعلام کرده است که صندوق بین 1 فوریه 2022 تا 31 ژانویه 2023 “در مدت یک سال نمی تواند لغو شود.” سرمایه گذاران همچنین مشمول مالیات بر عایدی سرمایه غیر واقعی خواهند شد . مخارج شامل هزینه های تاسیس و تسویه و هزینه های حسابرسی میباشد.

SBI محدودیت سنی بین 20 تا 70 سال را برای این صندوق تعیین کرده است و یک دوره قفل سه ماهه برای هر خرید “با هدف کاهش ریسک سرمایه گذاری با تنوع بخشیدن به زمان” اعمال می کند. این شرکت همچنین هر ماه یک بار تخصیص نسبت سرمایه گذاری را مجدداً متعادل می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .