سرمایه گذاری های شرکت fidelity

Fidelity Investments Engages With Regulators to Bring Crypto Assets Mainstream

0

رئیس Fidelity Digital Assets ، بازوی رمزارز شده Fidelity Investments ،

می گوید که ارزهای دیجیتال “کلاس دارایی منحصر به فرد خود” هستند. او فاش کرد ، “ما و دیگران بسیار با تنظیم کننده ها درگیر هستیم … تا این طبقه دارایی را وارد جریان اصلی کنیم.”

Fidelity بین سرمایه گذاران سازمانی موجب علاقه بلند مدت به دارایی های رمزارز شده است

تام جسوپ ، رئیس شرکت Fidelity Digital Assets در مصاحبه ای با یاهو فاینانس پنجشنبه ، دیدگاه خود را در مورد آینده ارزهای رمزارز شده به اشتراک گذاشت. او همچنین در مورد تلاش شرکت خود برای تعامل با نهادهای نظارتی برای ورود جریان اصلی دارایی ها صحبت کرد.

. این شرکت حدود 37 میلیون سرمایه گذار انفرادی ، 83.4 میلیون حساب مشتری و 10.4 تریلیون دلار دارایی مدیریت شده تا پایان ماه مارس دارد. این شرکت Fidelity Digital Assets را در سال 2018 برای ارائه محصولات و خدمات ارزهای رمزارز شده از جمله بیت کوین به سرمایه گذاران سازمانی تأسیس کرد.

این به عنوان دارایی منحصر به فرد خود با محرک های اصلی خود است که با سایر دارایی های مالی متفاوت است … و شاید مهمتر از همه ، چیزی که ما شاهد آن هستیم ادامه خرید در مدت زمان طولانی تر است.

مدیر اجرایی توضیح داد: “ما می بینیم که مشتریان در مورد آن مسائل تحقیق می کنند و واقعاً نه تنها فناوری بلکه کاربرد آن دارایی ها را در سبد سهام خود درک می کنند.”

جسوپ سپس به نظرسنجی Fidelity Digital Assets اشاره کرد که در اوایل امسال انجام شد و نشان داد که حدود 70 درصد از پاسخ دهندگان قصد دارند در پنج سال آینده  بخشی از سرمایه خود را به دارایی های دیجیتالی تخصیص دهند.

مدیر اجرایی با اشاره به “مقطع وسیعی از موسسات اعم از شرکت های بومی و صندوق های ریسک ، تا موسسات سنتی تر” ، اظهار داشت:

بنابراین ما همچنان شاهد علاقمندی و پیشرفت آهسته و پیوسته در جهت رساندن این کلاس دارایی به جریان اصلی هستیم.

اخیراً ، Fidelity Digital Assets اعلام کرده است که با افزایش تقاضا برای خدمات ارزهای رمزپایه شده از سوی سرمایه گذاران سازمانی ، قصد دارد استخدام نیروی انسانی را تا 70 درصد افزایش دهد.

در مورد قوانین مربوط به دارایی های رمزارز شده ، مدیر Fidelity توضیح داد که “وضع مقررات هنوز برای بسیاری از سرمایه گذاران که می خواهند قبل از  اقدام از تعهد دارایی های مهم اطمینان حاصل کنند که از قوانین و مقررات مناسب برخوردار است یا حداقل جهت سفر را مورد توجه قرار می دهد.مثل سفربه فضا.”

دولت ایالات متحده اخیراً تلاش های خود را برای تنظیم صنعت رمزارز افزایش داده است. رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هفته گذشته برنامه های خود را برای تنظیم دارایی های رمزارز و حمایت از سرمایه گذاران بیان کرد. کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) همچنین صلاحیت خود را بر دارایی های رمزپایه شده مشخص کرد. در همین حال ، دولت بایدن علاقه بیشتری به استیبل کوین و مالیات بر معاملات رمزارز داشته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .