سرمایه گذاری چیا برای ارتقاء خدمات منطبق با اکوسیستم سبز

Chia Raises $61 Million for Green Financial Services Infrastructure

0

چیا 61 میلیون دلار برای زیرساخت خدمات مالی سبز سرمایه گذاری میکند

شرکت Chia Network Inc سرمایه گذاری 61 میلیون دلاری سهام D ترجیحی را با هدایت Andreessen Horowitz و Richmond Global Ventures با شرکت Cygni Capital ، Breyer Capital ، Naval Ravikant ، True Ventures ، Slow Ventures ، Collab + Currency و DHVC به اتمام رسانده است.

David Frazee از شرکت Richmond Global Ventures به عنوان بخشی از این معامله به هیئت مدیره Chia’s پیوست.

درآمد حاصل برای استفاده بیشتر از مأموریت شبکه Chia جهت استفاده از یک سیستم پرداخت با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی ، ایمن و کاربرپسند برای استفاده دولت ، موسسات مالی ، شرکتها و مصرف کنندگان جهانی استفاده خواهد شد.

ما خوشحالیم که از چنین گروه معتبر و اثبات شده ای از سرمایه گذاران که ماموریت ما را برای بهبود بنیادی سیستم های مالی و پرداخت جهانی پشتیبانی می کنند ، استقبال کنیم. بازار برای یک بلاکچین سازگار با محیط زیست و غیرمتمرکز آماده است و Chia Network تنها پلتفرمی است که قادر به ارائه این چشم انداز در مقیاس جهانی است.

Chia Network Inc شرکتی است که حول یک بلاکچین غیرمتمرکز و دارای صرفه جویی در مصرف انرژی جدید با ویژگی های بسیار منحصر به فرد و امنیت بالاتر و بستر معاملات هوشمند ساخته شده است. شبکه Chia اعتماد و شفافیت را برای کاربردهای مالی ، پولی و تجاری تغییر می دهد.

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .