سرمایه گذاری 187 میلیون دلاری در متاورس توسط دولت کره جنوبی

South Korea to invest $187M in national Metaverse project

0

سرمایه گذاری  187 میلیون دلاری کره جنوبی در پروژه ملی  متاورس

 

دولت کره جنوبی  186.7  میلیون دلار برای تحریک رشد پلتفرم  Metaverse  که امیدوار است مشاغل و صنعت در آن رونق پیدا کنند ، تخصیص خواهد داد.

وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات کره جنوبی ، معادل  186 میلیون دلار را برای ایجاد یک اکوسیستم گسترده  Metaverse  برای حمایت از محتوای دیجیتال و رشد شرکت‌ها در داخل کشور متعهد کرد.

این وزارتخانه در بیانیه‌ای رسمی در  27  فوریه نوشت که این بودجه برای تکمیل چهار هدف اصلی در ایجاد چیزی که به نظر میرسد یک اکوسیستم فراگیر  Metaverse  با عنوان دنیای مجازی گسترده است ، هزینه می‌شود.

این آژانس دولتی قصد دارد از  Metaverse  خود به عنوان بستری برای گسترش رشد صنعتی مجازی شهرها ، آموزش و رسانه ها استفاده کند .

سازندگان محتوا از پشتیبانی در چندین جبهه برای جذب استعدادهای مناسب برای کمک به ساخت پلتفرم لذت خواهند برد. این وزارتخانه گفت که میزبان فعالیت های خلاقانه جامعه محور، مسابقه توسعه دهندگان  Metaverse  و هکاتون خواهد بود.

مدیرعامل  Hashed   خاطرنشان کرد که پلتفرم جدید  Metaverse  تمرکز ویژه ای بر تقویت گسترش تجاری با ارائه حمایت مالی برای شرکت کنندگان دارد . او امروز به کوین تلگراف گفت که فکر نمیکند مشکلی با تأمین بودجه دولت وجود داشته باشد زیرا « بخش خصوصی فعالانه در بازار متاورس سرمایه‌گذاری می‌کند ».

Hashed  یک سرمایه گذاری و انکوباتور اکوسیستم کریپتو در کره جنوبی است . این شرکت در پروژه های Metaverse  مانند Decentraland  و  The Sandbox  سرمایه گذاری کرده است.

رئیس بخش ارتباطات و سیاست در این وزارتخانه ( آقای پارک یونگیو ) در این اطلاعیه اظهار داشت که این ابتکار برای ساخت پلتفرم Metaverse  بخشی از ” معامله جدید دیجیتال ”  در کره جنوبی است . به گفته پارک که افزود :  The Digital New Deal  مجموعه ای از سیاست هاست که برای تقویت رشد فناوری های دیجیتال طراحی شده است . ایجاد یک اکوسیستم متاورس در سطح جهانی به عنوان نقطه شروعی برای تقویت شدید صنعت جدید بیش از حد متصل مهم است.

این وزارتخانه همچنین انتظار دارد که  Metaverse  آن به جهانی دسترسی داشته باشد زیرا در طول زمان دسترسی بی‌وقفه به شرکت‌های کره جنوبی وجود خواهد داشت. این برنامه برای حمایت از رشد شرکت ها با ارائه حمایت مالی و توسعه فناوری برنامه ریزی می کند .

دولت شهری سئول نیز از سال گذشته گزینه‌های خود را در مورد فضای عمومی متاورس بررسی کرده است. نوامبر گذشته ، برنامه های آزمایشی برای  120 مرکز  متاورس اعلام شد.

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .