سقوط 25 درصدی قیمت دوج کوین در برنامه SNL

Dogecoin dumps following mention from Elon Musk on Saturday Night Live

0

قیمت دوج کوین حدود 25 درصد سقوط کرد ،

اولین واکنش بازار به دوج کوین  در  SNL  ناامید کننده بود ..

سرانجام بعد از مدت ها انتظار ( دوج کوین )  به برنامه Saturday Night Live راه پیدا کرد ، ولی علی رغم امیدواری های  هولد کننده های این ارز ، نتیجه فوری این نشست ، سقوط نسبتاً سنگین قیمت  DOGE  بوده است .

بالاخره ایلان ماسک ، کارآفرین نمونه و مدیر عامل شرکت تسلا با حضور خود در برنامه زنده   Saturday Night Live   در مونولوگ افتتاحیه خود   از دوج کوین صحبت به میان آورد .

در ابتدای برنامه مادر ایلان ماسک که مشتاقانه منتظر دریافت هدیه روز مادر است به او می گوید که امیدوار است هدیه اش دوج کوین نباشد و ایلان در پاسخ به او می گوید که اتفاقاً همین است !

در عرض چند دقیقه پس از این صحبت ، قیمت   DOGE   با   25٪  کاهش ، از حدود 0.66 دلار به 0.50 دلار رسید . از آن زمان تا به حال، قیمت با اندکی بهبود به مرز 0.52 دلار نزدیک شده است .

گفتنی است که یک ساعت قبل از شروع برنامه هم قیمت   DOGE  از بالاترین سطح خود در تراز  0.72  دلار به  0.66  دلار رسیده بود .

ظاهراً دو سیگنال نزولی عامل اصلی این ریزش قیمت هستند ، اول توییت خود ایلان ماسک که چند ساعت قبل از شروع برنامه از کاربران خواسته بود با احتیاط سرمایه گذاری کنند و نشانه دیگر اینکه ظاهراً بسیاری از سرمایه گذاران سود حاصل از دوج کوین های خود را روی دارایی های دیجیتال بزرگ تر سرمایه گذاری کرده اند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .