سناریوی صعودی یا نزولی بازار

Analysts pinpoint bull and bear scenarios as Bitcoin price dips below $56K

0

تحلیلگران با کاهش قیمت بیت کوین به زیر 56 هزار دلار، سناریوهای صعودی و خرسی را مشخص می کنند

قیمت بیت کوین مجدداً به زیر 56000 دلار سقوط کرد و تحلیلگران را به بحث در مورد سناریوهای مختلف صعودی و نزولی برای اقدام کوتاه مدت قیمت بیت کوین سوق داد.

معامله گران به چشم‌انداز بلندمدت آینده قیمت بیت‌کوین (BTC) و بازار گسترده‌تر کریپتو اجماع دارند، اما کاهش قیمت امروز به کمتر از 56000 دلار باعث افزایش ترس در میان معامله‌گران شده است.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که پس از شروع هفته نزدیک به 60000 دلار، چندین روز خرس‌ها قیمت بیت‌کوین را کنترل کردند و منجر به افزایش مجدد قیمت بیت‌کوین به 55600 دلار شد.

نظر تحلیلگران درباره آخرین نوسانات قیمت بیت کوین و آنچه در روزهای آینده باید به آن توجه کنید،

مراقب بسته شدن  کندل ماهانه باشید

نگاهی دقیق تر به کندل ماهانه قیمت بیت کوین توسط تحلیلگر مستقل بازار “Rekt Capital” مورد بحث قرار گرفت که نمودار زیر را نشان می دهد که BTC به بازپس گیری سطح بسته شدن  کندل ماهانه مهم نزدیک به 58728 دلار نزدیک است.

طبق Rekt Captial،  قیمت برای BTC تا کنون “امیدبخش” بوده است و اکنون “واقعاً به بازپس گیری این سطح ماهانه به عنوان حمایت (سبز) نزدیک شده است، اما تحلیل ها هشدار دادند که همچنان ممکن است نوسانات زیادی در ماه نوامبر وجوداشته باشد.

یکی از دلایل احتمالی عقب نشینی توسط دیوید لیفچیتز، شریک مدیریت و مدیر ارشد سرمایه گذاری در ExoAlpha ارائه شد، قیمت145000 بیت کوین را بین سرمایه گذاران خرده فروشی که خریداری کرده بودند، توزیع خواهد کرد. آن هم در مبادله بین سال های 2013 و 2015.

لیفچیتز نگرانی هایی را عنوان کرد که برخی از این “سرمایه گذاران ” که به دلیل 100 برابر بیشتر بودن بیت کوین از قیمت خرید اصلی خود، “در آینده نزدیک درآمد بادآورده ای دریافت خواهند کرد” احتمالاً آنها را به هر قیمتی نقد خواهند کرد، تاکید کرد. که احتمالاً زمانی که خبر توزیع مؤثر منتشر شود، به شدت به بازار ضربه خواهد زد.»

در حال حاضر، لیفچیتز احساس می‌کند که «به نظر می‌رسد که فروش در سطح حمایت ۵۷،۰۰۰ تا ۵۸،۰۰۰ دلار به پایان رسیده است» و به نظر می‌رسد «آماده است تا در چند روز آینده دوباره به ۶۳،۰۰۰ دلار و بالاتر برسد».

اما به گفته Lifchitz، به دلیل خطر فروش آتی پس از انتشار Mt. Gox BTC، احتیاط لازم است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .