سه ارز معتبر سال 2020 در حوزه متاورس

Top 3 Metaverse Coins to Watch in 2022

0

سه ارز معتبر سال  2020  در حوزه متاورس

 

با فرا رسیدن سال جدید ، همچنان شاهد تبلیغات زیادی درخصوص ارزهای متاورس هستیم . سال جدید سالی بسیار عالی در حوزه متاورس میباشد و در اینجا به سه ارز برتر برای سال  2022  اشاره خواهیم کرد .

 

1- دیسنترالند ( MANA )

اگر در حوزه متاورس مبتدی هستین به احتمال خیلی زیاد اولین پروژه ایی که درمورد آن خواهید شنید   Decentraland خواهد بود که یکی از قدیمی ترین ارزهای دیجیتال در بخش متاورس میباشد . MANA  از اواخر اکتبر ( اوایل آبان ) در یک مسیر صعودی قرار گرفته است و نشانی از توقف را نشان نمیدهد . این ارز در بیشتر صرافی های بزرگ دنیا موجود میباشد .

 

2- سندباکس (  SAND  )

سندباکس یکی دیگر از پروژه های عالی برای سال  2022  میباشد ، زیرا تا حد زیادی پیش پا افتاده ترین ارز در حوزه متاورس است . سند باکس به طور خیلی زیاد شبیه به ارز  MANA  است ، اما دنیای  SAND  به دنبال بازی سازی بیشتر میباشد . از اواخر اکتبر ، زمانی که محیط متاورس شاهد افزایش شدید قیمت بود  SAND  نیز در یک مسیر صعودی قرار داشت . SAND را نیز میتوانید در صرافی بزرگ دنیا خریداری نمایید .

 

3- ایلوویوم ( ILV )

ILV  یکی از بهترین بازی های حوزه متاورس میباشد که به تازگی از آستانه ارزش گذاری  یک میلیارد دلاری فراتر رفته و یکی از بهترین ارزها برای سال  2022  میباشد . ایلوویوم یک متاورس با مضمون فضایی میباشد که به بازیکنان اجازه میدهد تا موجوداتی بنام   Illuvials   را شکار کنند ، سپس افراد میتوانند تیم خود را گرد هم آورده و با دیگران بجنگند تا جوایز و پاداشها را دریافت کنند . این ارز در حال حاضر با قیمت  1.692  دلار معامله میشود و ارزش مارکت کپ آن به بیش یک میلیارد دلار رسیده است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .