سکه Binance با هدف بهره برداری از یک دارایی رمزارز بومی ، به نام BNB ، ایجاد شده است

Binance Coin

0

 

Binance Coin

 

سکه Binance با هدف بهره برداری از یک دارایی رمزارز بومی ، به نام BNB ، ایجاد شده است که هدف آن ارائه یک روش جایگزین برای پرداخت هزینه های دریافتی از بازرگانان با استفاده از صرافی است.

از BNB می توان علاوه بر هزینه برداشت ، 0.1٪ Binance برای هر هزینه تجارت نیز پرداخت کرد که با انتقال کاربران ارزهای رمزارز شده خود از مبادله به کیف پول خصوصی ، این هزینه از شما گرفته می شود. BNB همچنین می تواند با ارزهای رمزارزشده دیگر معامله شود.

Binance Coin چگونه کار می کند؟

چشم انداز

سکه Binance یک رمزارز مبتنی بر اتریوم (ERC-20) است که می تواند برای تجارت ارزهای رمزپایه و پرداخت هزینه های صرافی Binance مورد استفاده قرار گیرد. از توکن های BNB می توان برای پرداخت هزینه های صرافی استفاده کرد ، با این انگیزه که Binance تخفیف را به عنوان مشوقی برای عضویت تا پنج سال ارائه می دهد.

مبادله Binance از سایر مبادلات رمزارز متمایز است به این دلیل که در معاملات با ارزهای فیات، انجام می شود. چشم انداز بنیانگذار Changpeng Zhao برای سکه Binance این بود که با ارائه راه حل برای مشکلات بی شماری که با زیرساخت معاملات ارزهای رمزارز شده مشاهده کرد ، با سایر صرافی ها رقابت کند.

راه اندازی و صدور

Binance پیشنهاد اولیه سکه (ICO) 100 میلیون BNB خود را در 21 جولای 2017 به پایان رساند.

تمام توکن های BNB قبل از ICO ساخته شده اند و در مدت 20 روز فروخته شدند و تقریباً 15 میلیون دلار درآمد داشتند.

وجوه جمع آوری شده به سه روش مختلف استفاده شد: 35٪ از بودجه برای ساخت بستر Binance و انجام ارتقاء سیستم استفاده شد. 50٪ برای مارک تجاری و بازاریابی استفاده شد. و 15٪ به عنوان وجوه اضطراری ذخیره شد.

طراحی شبکه و مدل امنیتی

BNB به عنوان توکن مبتنی بر Ethereum (ERC-20) آغاز به کار کرد که در نهایت به زنجیره بلوکی سفارشی خود به نام Binance Chain منتقل شد. برخلاف Ethereum ، Binance Chain از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی کند.

زنجیره Binance از سازوکار اجماع بیزانس مقاوم در برابر خطا (BFT) استفاده می کند. این سیستم شامل چندین نوع مختلف گره است: گره های اعتبارسنج ، اعضای جامعه را طوری انتخاب کنید که به تأیید معاملات رای می دهند. گره های شاهد ، که شاهد روند اجماع هستند و معاملات را به گره های دیگر منتقل می کنند. و گره های شتاب دهنده ، که متعلق به سازمان ها هستند و روند تأیید معامله را تسریع می کنند.

پس از تولید بلوک ، هزینه های جمع آوری شده بین تمام اعتبارسنج ها توزیع می شود.

سیاست پولی / سیاست توکن

Binance عرضه BNB را در 200 میلیون توکن قرار داده است. 100 میلیون توکن در طی ICO برای عموم منتشر شد ، در حالی که 80 میلیون به تیم موسس و 20 میلیون به سرمایه گذاران برجسته اختصاص یافت.

برای مقابله با استهلاک ارزش که با کاهش سالانه تخفیف اتفاق می افتد ، Binance قصد دارد نیمی از کل عرضه خود ، 100 میلیون توکن را به مرور زمان بسوزاند. هدف نهایی این کار تثبیت قیمت BNB در طول زمان است.

پروسه جابجایی پول

گره های اعتبارسنج رای به پردازش معاملات در شبکه می دهند به عنوان بخشی از سازوکار اجماع تحمل عیب (BFT) توسط Binance Chain’s Tendermint.

کاربران می توانند با انتخاب یک گره شتاب دهنده ، که همزمان با گره های اعتبارسنج کار می کند ، پردازش تراکنش  ها را تسریع کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .