سیاست های اپل در مورد رمزارزها

Coinbase CEO Says Apple's Crypto Policy Raises 'Potential Antitrust Issues'

0

مدیر عامل Coinbase می گوید سیاست رمزگذاری اپل “مشکلات ضد تراست بالقوه” را ایجاد می کند

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل صرافی ارزهای رمزنگاری شده در فهرست نزدک، کوین‌بیس، می‌گوید اپل با کریپتو خوب بازی نکرده است و اشاره می‌کند که این غول فناوری تعدادی از ویژگی‌های رمزنگاری را در اپ استور خود ممنوع کرده است. مدیر اجرایی کوین بیس گفت: سیاست ضد رمزنگاری اپل “مشکلات ضد تراست بالقوه” را ایجاد می کند.

مسائل ضد تراست بالقوه

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase در یکی از قسمت‌های پادکست Superteam که هفته گذشته پخش شد، درباره سیاست‌های ارز دیجیتال اپل صحبت کرد. Superteam پادکستی است که اکوسیستم web3 در هند را بررسی می کند.

او درباره سیاست ضد رمزنگاری اپل توضیح داد: «شما سعی می‌کنید برنامه‌تان را در اپ استور بیاورید و اپل آن را خارج کرد و سپس این برنامه رقیب تأیید شد… این یک جعبه سیاه است». رئیس Coinbase توضیح داد:

اپل تاکنون واقعاً با کریپتو خوب بازی نکرده است. آنها در واقع تعدادی از ویژگی‌هایی را که ما می‌خواهیم در برنامه داشته باشیم ممنوع کرده‌اند، و آنها آن را مجاز نمی‌دانند – بنابراین مشکلات ضد انحصار احتمالی وجود دارد.

آرمسترانگ افزود: «باید گوشی‌های سازگار با رمزنگاری وجود داشته باشد که فکر می‌کنم در آینده می‌توانند بسیار محبوب شوند، بنابراین جالب است که ببینیم چگونه این کار انجام می‌شود.»

مدیرعامل صرافی ارزهای دیجیتال تاکید کرد که نمی‌خواهد کوین‌بیس مانند اپل باشد و افزود: «صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) برای من بسیار جالب هستند.

در رابطه با فهرست‌بندی سکه‌ها، مدیرعامل کوین‌بیس توضیح داد که به‌عنوان یک کسب‌وکار خدمات مالی تنظیم‌شده، این پلتفرم نمی‌تواند فقط چیزی فهرست کند، بنابراین کوین‌بیس «استانداردهای فهرست‌بندی بسیار قوی» را برای تصمیم‌گیری اینکه کدام ارزهای رمزنگاری شده فهرست می‌شوند، ایجاد کرد.

این مدیر اجرایی تصریح کرد: اگر یک سکه استانداردهای فهرست‌بندی پلتفرم را داشته باشد، «پس می‌خواهیم آن را فهرست کنیم و اجازه دهیم بازار تصمیم‌گیری کند.»

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .