شراکت صرافی کریپتو FTX ایالات متحده با چهار تیم ورزشی واشنگتن دی سی

Crypto exchange FTX US partners with four Washington, DC sports teams

0

 شراکت صرافی کریپتو FTX ایالات متحده با چهار تیم ورزشی واشنگتن دی سی

پلتفرم NFT FTX US دارای حقوق انحصاری برای دراپ توکن های آتی توسط چهار تیم خواهد بود و صرافی شریک یک سری برجسته درون بازی، “Big Block-Chain” خواهد بود.

شرکت پشتیبان چهار تیم اصلی ورزشی حرفه‌ای مستقر در واشنگتن دی سی اعلام کرده است که FTX US شریک رسمی تبادل رمزنگاری و توکن غیرقابل تعویض آن خواهد بود.

Monumental Sports and Entertainment یا MSE در یک اعلامیه روز دوشنبه اعلام کرد که FTX US شریک رسمی کریپتو تیم هاکی واشنگتن کپیتالز، تیم بسکتبال مردان واشنگتن ویزاردز، تیم بسکتبال زنان واشنگتن میستکس و بسکتبال Capital City Go-Go خواهد بود. تیم به عنوان بخشی از یک قرارداد چند ساله. طبق گفته MSE، پلتفرم NFT FTX US دارای حقوق انحصاری برای دراپ توکن‌های آینده توسط چهار تیم خواهد بود و صرافی شریکی برای یک سری برجسته درون‌بازی به نام «بلاک زنجیره بزرگ» خواهد بود.

جیم ون استون، رئیس بازرگانی MSE گفت: «ادغام فناوری بلاک چین با تجربه ورزشی به تازگی آغاز شده است، و ما با هم به یک مرز کاملاً جدید می‌رویم، که طرفداران را فراتر از آن چیزی که حتی امروز تصور می‌کنند برانگیزد.»

این اعلامیه جدیدترین همکاری بین FTX US و فرنچایزهای بزرگ ورزشی در ایالات متحده است. در ماه مارس، اپراتور صرافی کریپتو، FTX، به توافقی 135 میلیون دلاری برای تضمین حقوق نامگذاری ورزشگاه خانگی میامی هیت، که حداقل تا سال 2040 FTX Arena نامیده می شود، دست یافت. این شرکت همچنین حامی رسمی لیگ برتر بوده است. بیسبال از ژوئن با دانشگاه کنتاکی همکاری کرد تا به تیم بسکتبال مردان Wildcats خود اجازه دهد تا به عنوان سفیران برند عمل کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .