شما می توانید ارزهای رمزپایه شده را برای برهم زدن توازن قدرت استفاده کنید

You Can Leverage Cryptocurrencies to Upset the Balance of Power

0

شما می توانید ارزهای رمزپایه شده را برای برهم زدن توازن قدرت استفاده کنید

باید نابرابری از بین برود ، و امکان ایجاد یک بازار جهانی واقعی فراهم شود.

نظرات ارائه شده توسط همکاران کارآفرین نظر خود آنهاست.

استفاده و انتشار ارزهای رمزپایه خار چشم بانک های مرکزی و دولت ها است. داشتن توانایی خارج شدن از یک محیط سیلینگ برای همه لازم است. کارآفرینان به ویژه از یک سیستم مالی با محدودیت و انحصار ، می توانند به ویژه از یک سیستم مالی فراگیر بهره مند شوند.

نوآوری و تحول

در حالی که اکثر مردم بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را به عنوان یک سرمایه گذاری اندیشمندانه می دانند ، ارزش واقعی آنها جای دیگری است. کارآفرینان در سراسر جهان به این فناوری علاقه نشان داده اند. یک آزمایش که در بارسلونا انجام شد منجر به این شد که افراد بیشتری با معرفی یک ارز مجازی به عنوان مفهوم پاداش به یکدیگر کمک کنند.

حتی اگر ارز مجازی ایجاد شده برای این تلاش ارزش واقعی نداشت ، این مفهوم باعث تغییر ذهن شد. پس از عرضه آن به نزدیک 70 کشور ، این ارز همچنان به مردم انگیزه می دهد تا به دیگران کمک کنند. این فقط یک نمونه از مواردی است که این فناوری نوین و ابتکاری بدون دخالت دولت ها یا بانک ها می تواند باعث شود.

در عوض ، بانک ها به وضوح علاقه مند هستند که با انتشار ارزهای مجازی داخلی کنترل خود را حفظ کنند. آزمایشاتی در روسیه ، ژاپن و سایر کشورها در تلاش است تا کارآفرینان و مصرف کنندگان را از دستیابی به برابری مالی بازدارد.

جنبه های مفید ارز رمزپایه شده

چندین دلیل خوب برای پذیرفتن ارزهای رمزپایه به عنوان یک کارآفرین وجود دارد. اول ، می تواند برای جذب سرمایه یا تقویت نام تجاری شما استفاده شود. برخلاف سیستم مالی سنتی ، ارزهای رمزپایه نیازی به تأیید کسی ندارند. هر کارآفرینی می تواند ارز رمزپایه شده خود را ایجاد کند ، که ممکن است یک مزیت اقتصادی یا سود اقتصادی برای کسانی باشد که آن را خریداری می کنند. بسته به این مزایا ، ممکن است لازم باشد تا حدودی از قوانین پیروی کنید. حتی در آن زمان ، هنوز جایگزین اساسی برای مقابله با یک سیستم مالی محدود است.

دوم ، ارزهای رمزپایه این امکان را برای کارآفرینان جسور فراهم می کند تا از مرزهایی که سیستم ناکارآمد به آنها تحمیل کرده است ، رها شوند. خدمات واسطه ای ، ارائه دهندگان و سایر شرکت کنندگان ، محیط های خود را معرفی می کنند و رشد اقتصادی را خفه می کنند. این کارگزاران و مشاوران تحت عنوان “دست یاری دادن” فقط برای اطمینان از این هستند که شما به عنوان یک کارآفرین خارج از مرزهای مشخص آنها فعالیت نکنید.

این جنبه اخیر هنگام برخورد با مشتریان بین المللی صریح تر می شود. با گسترش “دسترسی” فرد ، میزان نوار قرمز برای دور زدن نیز افزایش می یابد. جامعه ما گسسته است و باید متحد شود. فضای مالی و سیاسی فعلی هرگز اجازه وقوع آن را نخواهد داد. ارزهای رمزپایه شده ، که مستلزم و نیازمند به واسطه نیستند ، راهی برای دستیابی به وحدت و پس گرفتن قدرت و کنترل نشان داده اند.

قدرت بازار آزاد

هسته اصلی آنها ، ارزهای رمزپایه نشان دهنده پول در بازار آزاد است. این یک شرکت خارجی است ، زیرا هم بانک ها و هم دولت ها کارآفرینان را از درگیر شدن در این “حباب اقتصادی” منصرف می کنند که هیچ کنترلی بر آنها ندارند. این رویکرد عجیبی است ، زیرا پول کنترل شده توسط دولت در حال حاضر در مقیاس جهانی خسارت زیادی وارد کرده است. این آسیب فقط در آینده تشدید خواهد شد ، زیرا سیستم فعلی پایدار نیست.

یکی از این نمونه ها کتاب موری روتبارد با عنوان “دولت چه کاری برای پول ما انجام داده است” ، نوشته شده در سال 1963 است. تقریباً 60 سال پیش ، این کتاب ، جهانی را به تصویر می کشد که در آن دولت ها به طور موثر رشد مصرف کنندگان و کارآفرینان را به نفع سازمان ها ، بانک ها و دولت های دارای شکایت خفه می کنند. . از زمان نوشتن کتاب راتبارد تغییر چندانی  ایجاد نشده است و تقریباً تمام نکات گفتاری آن هنوز هم اعمال می شود.

نکته قابل توجه در این کتاب این است که چگونه پول کنترل شده توسط دولت به سرعت کاهش می یابد. فردی که پول را دریافت می کند – شما به عنوان یک کارآفرین – در حال حاضر “قدرت” کمتری برای اداره با این پول نسبت به کسانی که آن را صادر می کنند ، دارید. از آنجا که بانک ها پول بیشتری چاپ می کنند ، ارزش پول خود را بیشتر فرسایش می دهند. این یک چرخه معیوب است که هرگونه قدرت در دست مصرف کنندگان و کارآفرینان را بیشتر کاهش می دهد.

رهایی از این طرح کار آسانی نخواهد بود. این چیزی نیست که فرد بتواند از طریق پیوستن به کتاب و مجموعه قوانین افراد تشنه قدرت به آن دست یابد. در عوض ، قدرت و کنترل باید در اختیار افراد عادی و کارآفرینان قرار گیرد. باید نابرابری از بین برود ، و امکان ایجاد یک بازار جهانی واقعی فراهم شود.

در سال 2020 ، نابرابری در درآمد خصوصاً در ایالات متحده آشکارتر شد. خانوارها و کارآفرینان آمریکایی برای تأمین هزینه های زندگی خود تلاش می کردند ، با این وجود شرکت های تجاری عمومی رشد چشمگیری را نشان می دادند. بازی با قوانین مصنوعی دیکته شده توسط سازمان های متمرکز ، این نوع نتیجه را به همراه خواهد داشت. زمان آن رسیده است که نه تنها زمین بازی مساوی شود بلکه یک زمین بازی کاملاً جدید نیز ایجاد شود.

 

 

کارآفرینان باید قیام کنند

در حدود یک دهه گذشته ، مصرف کنندگان به بردگان مجازی سازمان های متمرکز و شرکت های فناوری تبدیل شده اند. اکنون زمان مناسب برای کارآفرینان است که باید برخیزند و کنترل را از کسانی که لیاقت آن را ندارند بگیرند. هر فردی به جای اینکه توسط یک سازمان مرکزی که قوانین را تعیین می کند “هدایت” شود ، باید شیوه زندگی ، تفکر و عملکرد خود را تعیین کند.

محیط های فعلی متمایز – رسانه ها ، رسانه های اجتماعی و سایر موارد – برای جامعه مفید نیستند. آنها حریم خصوصی را از بین می برند ، تعصب ایجاد می کنند و به نظر می رسد دستور کار خود را قبل از هر چیز دیگری پیش می برند.

هر کارآفرین بصورت منفرد می تواند با جدا شدن از این روش ، تغییر مثبت را اعمال کند و برای آینده بهتر از فناوری ارز رمزپایه پذیرفته شود. این امکانات بی پایان هستند ، و تخیل شما ابزاری اساسی برای تأثیر مثبت است.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .