شهردار آستین از فناوری Web3 و پرداخت های رمزنگاری استقبال می کند

Austin mayor embraces Web3 tech and crypto payments

0

شهردار آستین از فناوری Web3 و پرداخت های رمزنگاری استقبال می کند

دومین شهر با سریع‌ترین رشد در تگزاس، بررسی قابلیت‌های سیاست‌گذاری برای پذیرش بیت‌کوین به عنوان یک گزینه پرداخت و ادغام سایر برنامه‌های Web3 برای بهبود زندگی ساکنان را آغاز خواهد کرد.

استیو آدلر، شهردار آستین، تگزاس، با پیشنهاد دو ابتکار جدید، به طور کامل از کشف آنچه فناوری بلاک چین و پرداخت‌های رمزنگاری می‌تواند برای شهرش بیاورد، پذیرفته است.

هدف اول این است که اطمینان حاصل شود که چهارمین شهر بزرگ تگزاس مزایای فناوری‌های بلاک چین را ترویج می‌کند و «برابری، تنوع، دسترسی، و گنجاندن» را در اکوسیستم فناوری ارتقا می‌دهد. برای این منظور، می آدلر به مدیر شهر دستور داد تا بررسی کند که چگونه شهر می تواند از وب 3 و بلاک چین در 20 زمینه از قراردادهای هوشمند، مدیریت زنجیره تامین و بیمه گرفته تا هنر، رسانه، جمع آوری سرمایه و تأیید هویت استفاده کند.

مدیر شهر باید اطمینان حاصل کند که شهر به ایجاد محیطی در داخل شهر و به طور کلی در جامعه کمک می‌کند که از ایجاد و توسعه فناوری‌های جدید، از جمله بدون محدودیت بلاک چین و سایر فناوری‌ها، پروتکل‌ها و برنامه‌های مرتبط با Web3 پشتیبانی می‌کند.»

ابتکار دوم شهردار آدلر به مدیر شهر دستور می دهد تا یک “مطالعه حقیقت یاب” در مورد اینکه چگونه شهر می تواند سیاست های مربوط به بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال را اتخاذ کند، انجام دهد. از طریق این تلاش‌ها، به نظر می‌رسد شهردار آدلر می‌خواهد راه‌هایی برای ساکنان آستین بیابد تا قبوض خود را به صورت قانونی با ارزهای دیجیتال پرداخت کنند.

تحت این ابتکار، مدیر شهر باید راه‌هایی را بیابد که «پذیرش بیت‌کوین یا سایر ارزهای دیجیتال به‌عنوان پرداخت مالیات، هزینه‌ها و جریمه‌های شهرداری» را به عنوان اولین مجموعه سیاست‌هایی که باید بررسی شود، بیابد.

موفقیت این دو ابتکار بر اساس میزان تأثیر برنامه های کاربردی جدید بر زندگی روزمره ساکنان آستین خواهد بود. این پیشنهادات در تاریخ 24 مارس در شورای شهر به رای گذاشته خواهد شد.

شورای شهر آستین حداقل از سال 2020 که پیشنهادی مبنی بر استفاده از قراردادهای هوشمند برای پروتکل تأیید هویت MyPass ارائه شد، ادغام فناوری بلاک چین را در نظر گرفته است.

آستین با میامی، نیویورک سیتی و ایالت کلرادو در حال گسترش سریع تلاش‌های اکتشافی و اجرای پیشنهادی سیاست‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال است. میامی و نیویورک قبلاً پروژه های سکه خود را در سطح شهر از طریق City Coin در بلاک چین لایه 1 Stacks راه اندازی کرده اند، در حالی که برنامه خود آستین هنوز در حال توسعه است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .