شگفتی های ارز AVAX

AVAX tops the crypto predictability list... but the other tokens may surprise you

0

AVAX در صدر لیست قابل پیش بینی ارزهای دیجیتال است… اما ممکن است توکن های دیگر  شما را شگفت زده کنند

دو تا از برترین توکن‌های DeFi نیز گیج‌کننده‌ترین توکن‌ها هستند، در حالی که سکه‌های لایه یک و دو به طور قابل پیش‌بینی‌تری معامله می‌شوند.

شما نمی توانید آینده را پیش بینی کنید، اما می توانید از گذشته درس بگیرید.

و برخی از توکن های رمزارز بسیار قابل پیش بینی تر از سایرین هستند، وقتی الگوهای معاملاتی تاریخی آنها را تجزیه و تحلیل می کنید.

در واقع، به‌طور خاص، پنج ارز رمزنگاری‌شده نوعی پیش‌بینی‌پذیری معاملات را به نمایش گذاشته‌اند که می‌تواند به معامله‌گران ارزهای دیجیتال  مزیت بزرگی در بازار بدهد.

این پنج توکن همگی یک چیز مشترک را نشان داده اند:

پس از شناسایی شرایط صعودی قوی، آنها به طور متوسط افزایش در ارزش را پس از 24، 48 و 72 ساعت اندازه گیری کردند.

حداقل میانگین افزایش بیش از 72 ساعت پس از یک صعود شدید 10% بود.

در حالی که این معیاری از فعالیت معاملاتی گذشته است  قابل توجه است که این توکن‌ها، به رهبری Avalanche (AVAX) رفتارهایی از خود نشان می‌دهند که به طور مداوم به سودهای عمده می‌رسند، حتی مانند سایر توکن‌ها – از جمله AAVE و Curve (CRV) – تمایل به *کاهش* ارزش در بازه‌های زمانی مشابه دارند، و هنوز نشانه‌های دیگر ارتباط کمی با شرایط معاملاتی تاریخی دارند.

پیشینه شناسایی قابلیت پیش بینی

اگر در تمام سال گذشته Cointelegraph را دنبال کرده‌ باشید، احتمالاً در مورد پلتفرم اطلاعاتی اختصاصی Markets Pro و شاخص معاملاتی به سبک کوانت به نام امتیاز VORTECS™ خوانده‌اید.

در آزمایش‌های کاملاً فرضی، خودکار، متریک مقداری ROI خم‌کننده ایجاد می‌کند که در صورت ترکیب شدن در طی چند ماه، می‌تواند به ده‌ها هزار درصد برسد.

با این حال، هنگامی که صحبت از ایجاد سابقه تاریخی به عنوان یک سرمایه گذار معمولی می شود، دانستن عادات فردی هر دارایی رمزنگاری مفیدتر از شگفت زده شدن از داده های کل است. در اینجا راهی وجود دارد که معامله‌گران می‌توانند بگویند کدام دارایی‌ها احتمالاً مسیرهای آشنا را در مسیر بازدهی عظیم دنبال می‌کنند.

ایده  امتیاز VORTECS™ این است که به معامله‌گران دیدی صحیح از الگوهای چند بعدی در داده‌های عملکرد گذشته دارایی‌های کریپتویی ارائه دهد. اصل کلیدی زیربنای سودمندی Score این است که اغلب اوقات توکن های فردی از نظر معیارهای معاملاتی و احساسات اجتماعی به روش های قابل تشخیص مشابهی رفتار می کنند چند روز قبل از انفجار قیمت . زمانی که این قانونمندی‌ها زود تشخیص داده شوند، می‌توانند تصمیمات معاملاتی را مشخص کنند، حتی اگر به هیچ وجه پیش‌بینی‌کننده عملکرد قیمت نباشند.

 

(AVAX) شاید واضح ترین و ثابت ترین تجارت برای سرمایه گذاران رمزارز باشد که از تجزیه و تحلیل تاریخی به عنوان بخشی از تحقیقات خود استفاده می کنند. نه تنها نمرات بالا به طور مستقیم با افزایش قیمت مرتبط است، بلکه دستاوردها تز الگوریتم را کاملاً تقویت کرده است.

آنچه نمودار نشان می دهد این است که معامله گران می توانند با روشن شدن امتیاز VORTECS™ در AXS، MATIC، AVAX، LUNA و TRB اطمینان بیشتری داشته باشند و در عین حال احتیاط بیشتری را با مواردی مانند AAVE یا CRV انجام دهند.

تیم Markets Pro به طور مداوم عملکرد دارایی های فردی و همچنین خود امتیاز را دنبال می کند. تفکیک دقیق نقاط داده مربوطه هر آخر هفته در گزارش هفتگی VORTECS™ منتشر می شود تا به مشترکین کمک کند تا از عضویت خود بهترین بهره را ببرند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .