صندوق بازنشستگی استرالیا آماده سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

Australia's Rest Super retirement fund to invest in crypto for its 1.8M members

0

 عضو گیری 1.8 ملیون نفر در صندوق بازنشستگی Rest Super استرالیا برای سرمایه گذاری در رمزارز

اندرو لیل، مدیر اجرایی Rest Super، روز سه‌شنبه گفت: «این هنوز یک سرمایه‌گذاری بسیار بی‌ثبات است، بنابراین هرگونه تخصیصی که ما به ارزهای دیجیتال  می‌دهیم احتمالاً بخشی از سبد متنوع ما خواهد بود».

Rest Super قرار است به اولین صندوق بازنشستگی در در زمینه سرمایه گذاری درارزهای دیجیتال تبدیل شود.

این صندوق بیش از 46.8 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) و حدود 1.8 میلیون عضو دارد. بازنشستگی معادل 401k یا حساب بازنشستگی فردی در ایالات متحده است و برای همه کارمندان اجباری است. تا کنون بخش 2.4 تریلیون دلاری در مورد ارزهای دیجیتال بسیار محتاط بوده است.

در طول جلسه عمومی سالانه Rest Super در 23 نوامبر، اندرو لیل، مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت به اعضا گفت که شرکت دارایی های دیجیتال را به عنوان “بخش مهمی” از پرتفوی خود در حال حرکت به جلو می بیند، اما “با دقت و با احتیاط” ادامه خواهد داد و خاطرنشان کرد که:

این یک سرمایه‌گذاری بسیار بی‌ثبات است، بنابراین هرگونه تخصیصی که ما به ارزهای دیجیتال می‌دهیم احتمالاً بخشی از سبد متنوع ما خواهد بود، زیرا در ابتدا یک تخصیص نسبتاً کوچک است که ممکن است در طول زمان ایجاد شود.»

لیل در ادامه دیدگاه خود را اضافه کرد که  قرار گرفتن اعضا در معرض فناوری‌های رمزارز و بلاک چین می‌تواند «منبع پایدار ارزش» را در بحبوحه زمانی که سرمایه‌گذاران  را به سمت ارزهای دیجیتال به عنوان پوششی در برابر تورم مبتنی بر فیات هجوم می‌آورند، ارائه دهد.

او گفت: «من فکر می‌کنم در عصر تورم، می‌تواند ایده مناسبی برای سرمایه‌گذاری باشد.

پس از سخنرانی CIO، سخنگوی Rest در بیانیه‌ای توضیح داد که «مطمئناً ارزهای دیجیتال را به عنوان راهی برای تنوع بخشیدن به پس‌اندازهای بازنشستگی اعضای خود در نظر می‌گیرد [اما] به همین زودی سرمایه‌گذاری نخواهد کرد».

وی گفت: “ما در حال حاضر در حال انجام تحقیقات گسترده در مورد طبقه دارایی قبل از تصمیم گیری هستیم.” ما همچنین در حال بررسی جنبه های امنیتی و نظارتی سرمایه گذاری در این کلاس هستیم.

این نظرات برخلاف اظهارنظرهای استرالیایی Super در این هفته است، به طوری که مدیر اجرایی صندوق 167 میلیارد دلاری پل شرودر روز دوشنبه اظهار داشت که “ما ارز دیجیتال را برای اعضای خود قابل سرمایه گذاری نمی بینیم.”

ماه گذشته، گزارش شد که صندوق سرمایه گذاری دولتی کوئینزلند اینمنتنت (QIC) به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است. با این حال، این شرکت در این هفته به Business Insider گفت که این گزارش‌ها “به طور ضمنی نادرست” بوده و هرگونه حرکت پذیرش دارایی دیجیتال را کم اهمیت جلوه داده است.

استوارت سیمونز، رئیس واحد پول QIC نیز گفت، در حالی که انتظار دارد صندوق‌های بازنشستگی در آینده رمزارز را بپذیرند، “احتمالاً به جای سیل، یک قطره چکان خواهد بود.”

این بحث در یک زمان بالقوه صعودی برای بازار کریپتو استرالیا، به دنبال توسعه پیشنهادهای نظارتی گسترده در ماه اکتبر توسط کمیته سنا به عنوان بخشی از تلاش برای توسعه کشور به مرکز ارزهای دیجیتال بعدی، همراه با بانک مشترک المنافع استرالیا (CBA) انجام می شود. )

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .