ضروری بودن سیستم غیرمتمرکز برای ایجاد سرمایه کریپتو

Decentralization 'absolutely essential' in building crypto capital markets

0

برای ایجاد سرمایه های بازار کریپتو  غیرمتمرکز بودن  امری ضروری است

 

سانگ لی  – معتقد است که پیشرفت‌های فناوری بلاکچین بانک‌های سنتی را در گرد و غبار رها کرده است ، اما پذیرش به دلیل چندین عامل نسبتاً کم است.

به گفته یکی از صاحبان صنعت ، اگر بازارهای سرمایه کریپتو شانس تبدیل شدن به یک واقعیت نهادی را داشته باشند ، تمرکززدایی یکی از جنبه های کلیدی خواهد بود.

بازارهای سرمایه تامین کنندگان و کسانی را که به سرمایه نیاز دارند گرد هم می آورند تا معاملات ظاهراً کارآمدی را آغاز کنند . سرمایه گذاری ها یا پس انداز ها اغلب بین تامین کنندگان وجوه مانند بانک ها و کسانی که به سرمایه نیاز دارند مانند مشاغل ، دولت ها و افراد منتقل می شود.

سانگ لی، یکی از بنیانگذاران ارائه دهنده خدمات مالی کریپتو ،

VegaX Holdings ، امروز به کوین تلگراف گفت که موسسات مالی فعلی به سادگی به دلیل سرعت سریع تحولات در صنعت کریپتو عقب مانده اند.

Vegax Holding  در حال ساخت مجموعه ای از خدمات مالی مبتنی بر رمزارزها  است. پلتفرم مالی غیرمتمرکز VegaX ( DeFi )  اجازه می دهد تا سرمایه گذاری شود در حالی که اکوسیستم  Konstellation  آن یک اکوسیستم  DeFi  مبتنی بر  Cosmos (ATOM)  است.

لی معتقد است تمرکززدایی احتمالاً مهمترین چیزی است که به ارزهای دیجیتال برای ورود به بازارهای سرمایه کمک می کند. تمرکززدایی شامل حذف واسطه های پرهزینه در تصمیم گیری و اجرای معاملات است.

لی وضعیت فعلی پلتفرم‌های پرداخت متمرکز را محکوم کرد و گفت:

واسطه ها تمایل دارند میزان هزینه های صرف شده و زمان مورد نیاز برای سرمایه گذاری را افزایش دهند و در نتیجه به طور بالقوه بازدهی را کاهش دهند . حذف آنها از طریق تمرکززدایی ممکن است راهی مناسب برای کارآمدتر کردن بازارها و کمک به سرمایه گذاران برای کسب بازده بالاتر باشد .

لی همچنین معتقد است که استیبل کوین ها نقش اساسی در گسترش بازارهای سرمایه در کریپتو ایفا خواهند کرد. از نظر او ، استیبل کوین‌ها قوی‌ترین پتانسیل را برای جهش سایر دارایی‌های دیجیتال و حتی ارزهای فیات دارند ، زیرا بیشتر استیبل‌کوین‌ها ، مانند تتر (  USDT  ) و   دای   (  DAI  )  هنوز بر اساس دلار آمریکا برآورد میشوند .

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .