طرح ممنوعیت رمزارزها در چین ( مغولستان )

China's Inner Mongolia Publishes Details of Bitcoin Mining Ban

0

طرح ممنوعیت استخراج رمزارزها در چین

چین  جزییات طرح ممنوعیت استخراج رمزارزها را ابلاغ کرد .

منطقه مغولستان داخلی از جزئیات هشت اقدام اجرایی علیه استخراج بیت کوین خبر داد .

کمیسیون توسعه و اصلاحات مغولستان داخلی به دنبال آن است که تا اول ژوئن ( 11 خرداد ) اظهار نظر عمومی درباره پیش نویس طرح پیشنهادی خود را به دست آورد. این بدان معناست که تا آن زمان ممنوعیت های وضع شده به مرحله اجرا در نمی آیند .

به موجب این طرح ، مراکز داده ، نیروگاه های خودکفا و سایر نهادهایی که بدون گزارش دهی ، از استخراج ارزهای رمزنگاری پشتیبانی می کنند  ” پاسخگو خواهند بود “. پروانه کسب مشاغل مخابراتی و شرکت های فناوری اطلاعاتی که در زمینه استخراج فعالیت می کنند نیز باطل می شود .

علاوه بر این ، در صورتی که مکان هایی مانند کافی نت ها از استخراج ارزهای رمزپایه پشتیبانی کنند ، فعالیت آنها توسط مقامات به حالت تعلیق در خواهد آمد . علاوه بر این ، متخلفینی که سعی کنند به صورت غیرمجاز به برق دسترسی پیدا کنند ، با اتهامات کیفری روبرو خواهند شد

 

مشخصاً ، کلیه شرکت ها و افراد حقیقی که به فعالیت در زمینه استخراج رمزارزها ادامه دهند ، با قرار گرفتن در لیست سیاه سیستم اعتباری اجتماعی متعارف کشور مجازات می شوند .

گفتنی است که این منطقه خودمختار ، ابتدا در ماه مارس ( اسفند ماه ) اعلام کرد که قصد دارد عملیات استخراج ارزهای رمزنگاری شده را متوقف کند . انتظار می رود دو شهر  ( سین کیانگ و سیچوان  ) نیز این روند را دنبال کند .

همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، کمیته ثبات و توسعه امور مالی چین ، هفته گذشته خواستار برخورد با استخراج بیت کوین در این کشور شد .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .