عرضه شدن صرافی غیرمتمرکز بر بستر کاردانو

One third-party explorer puts the number of time-locked Cardano smart contracts over 2,000.

0

عرضه شدن صرافی غیرمتمرکز  در بستر  کاردانو

 

پروژه دیفای ای‌استارتر   ( Astarter )  درصدد جذب پروژه‌های پیشگام بر بستر کاردانو است. ای‌استارتر شامل توسعه‌دهندگان برتر و شناخته‌شده شرکت   EMURGO    است.

طبق اعلان رسمی تیم  ای استارتر ، محصول جدید این تیم به منظور برطرف کردن نیازهای بیش از  140 شرکت که آماده استفاده از قراردادهای هوشمند کاردانو هستند عرضه خواهد شد .

فهرست محصولات این تیم شامل صرافی غیر متمرکز   ADEX   بر بستر کاردانو نیز خواهد بود .

لانچ پد این تیم به منظور تسریع جذب سرمایه برای تیم های متمرکز بر کاردانو که در مراحل اولیه قرار دارند عرضه خواهد شد . فهرست شدن در این لانچ پد  بدون نیاز به مجوز است .

در حال حاضر  200  قرارداد هوشمندی که فهرست شده‌اند در قفل زمانی   ( Time Lock ) قرار دارند و توسعه‌دهندگان تا زمان عرضه نمی‌توانند از آنها استفاده کنند .

چندین پروژه قابل ذکر وجود دارند که قراردادهای هوشمند آنها در قفل زمانی قرار دارد یا به زودی آن را عرضه می‌کنند. از این پروژه‌ها می‌توان به برنامه  GREED   اشاره کرد که توزیع پاداش توکن   ADA   به دارندگان است. پروژه   Liqwid   که پروتکل نقدینگی متن باز و غیرمتصدیانه برای منحنی‌های نرخ سود است.  پروژه  SingularityNET  پلتفرمی است که به تمام کاربران امکان می‌دهد تا سرویس‌های هوش مصنوعی ایجاد کنند ، به اشتراک بگذارند و از آن کسب درآمد کنند . پروژه   Cardax  که اولین صرافی غیرمتمرکز بر بستر کاردانو است.

کاردانو از ماشین مجازی اتریوم پشتیبانی خواهد کرد و امیدوار است توسعه‌دهندگانی که در صدد صرفه‌جویی هزینه در کارمزد تراکنش‌ها هستند را به سمت خود جذب کند.

با افزایش پذیرش قراردادهای هوشمند کاردانو ، متقلب‌های بیشتری در صدد فریب سرمایه‌گذاران ، توسعه‌دهندگان و مشتاقان کاردانو برمی‌آیند.

( چارلز هاسکینسون  ) مدیرعامل و موسس شرکت  IOG   بار دیگر تاکید کرده است که وی هیچ صفحه شخصی در اینستاگرام و لینکدین ندارد. بدین ترتیب، هرگونه صفحه شخصی در اینستاگرام و لینکدین که خود را هاسکینسون معرفی می‌کند قطعا کلاهبرداری محسوب میشود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .