علت ریزش اخیر بازار ارزهای دیجیتال

Raoul Pal believes institutions have finished taking profits as year winds up

0

رائول پال معتقد است که مؤسسات در پایان سال سود خود را برداشت کرده اند

رائول پال پیشنهاد کرد که سود گرفتن توسط موسسات دلیل محتمل فروش اخیر بیت کوین ر بوده است، اما این فروش احتمالا در حال حاضر انجام شده است.

رائول پال، مدیر عامل Real Vision معتقد است که نوسانات اخیر در قیمت بیت کوین به دلیل فروش موسساتی است که برای کمک به افزایش سود پایان سال خود اقدام به فروش می کنند.

طرفدار همیشگی بیت کوین (BTC) در مصاحبه ای در 27 دسامبر به  Stakeborg Talks گفت که او معتقد است که بازار در حال حاضر به دلیل تأثیر مؤسسات دچار رکود است. پال گفت که آنها برای  سود خود بیت کوین های خود فروخته اند. این راهی بود که مؤسسات بگویند «من به دریافت حقوق اعتقاد دارم».

با توجه به اینکه بخش عمده ای از فروش در ماه دسامبر از کیف پول هایی بوده است که طبق گفته گلاسنود، بیت کوین را در تابستان انباشته کرده اند، و دارایی های سازمانی تحت مدیریت (AUM) ارزهای دیجیتال در ماه مه و اکتبر افزایش یافته است، زمان فروش آن رسیده بود.

پال پرسید: “حالا سوال این است که “آیا آنها انجام داده اند؟”

“به نظر می رسد آنها انجام داده اند زیرا بازار در هفته گذشته در حال ریزش بوده است،

در حالی که او پیش‌بینی می‌کند که ممکن است فروش بیشتری در آسیا وجود داشته باشد، پال انتظار دارد که سال 2022 با شروع قدرتمندی برای بازارهای کریپتو آغاز شود زیرا سرمایه موسسات مجدداً مستقر می‌شود.

پال معتقد است که سرمایه‌گذاران نهادی تا سال 2022 به طور فزاینده‌ای نسبت به ارزهای دیجیتال خوش‌بین خواهند شد، زیرا آنها شروع به درک بهتر پذیرش روزافزون این فناوری «و در نتیجه آنچه که در ارزش بازار» تا پایان دهه به آن اشاره می‌کند، خواهند داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .