علت ریزش بیت کوین

Bitcoin Price Prediction

0

پیش بینی قیمت بیت کوین: BTC به 45000 دلار کاهش می یابد زیرا نقدینگی ها در یک ساعت به 312 میلیون دلار می رسد

بیت کوین تقریباً تمام دستاوردهای هفته گذشته خود را کاهش می دهد زیرا پشتیبانی آن را در 45000 دلار آزمایش می کند.

لیکویید شدن قراردادهای آتی تا 312 میلیون دلار افزایش می یابد در حالی که بیش از نیمی از آن در صرافی  Bybit قرار داشتند.

بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده دوشنبه ضربه دیگری را در جلسه آسیایی متحمل شدند. افت عظیم بیش از 5 درصد در کل بازار ارزهای رمزنگاری شده عمدتاً ناشی از نقدینگی در مبادلات مشتقه بوده است. در کمتر از یک ساعت ، حجم نقدینگی به بیش از 312 میلیون دلار افزایش یافت و Bybit بیش از نیمی از آن دقیقاً 153 میلیون دلار را به خود اختصاص داد.

ضررها در بازار وسیع ارزهای رمزنگاری شده ادامه دارد و برخی از ارزهای رمزنگاری شده بیشترین تاثیر را داشته است. بیت کوین در زمان نگارش مقاله بیش از 5 درصد اصلاح شد و در حدود 46000 دلار معامله شد. اتریوم نیز  در 24 ساعت 6.2 درصد از ارزش خود را کاهش داده است. به همین صورت ، به نظر می رسد سولانا با ضرر 12 درصدی بیشترین ریزش را در این بازار داشته است.

به نظر میرسد روند نزولی ادامه پیدا میکند ، به احتمال زیاد با انحلال عظیمی از قراردادهای آتی در بازارهای مالی مبادله مشتقه ، . بیت کوین روند نزولی خود را نزدیک به 45000 دلار افزایش داد ، در نتیجه  گاوها شروع به حمایت در این منطقه را شروع خواهند کرد.

واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) بر روند  نزولی دیده میشود .

با توجه به نمودارمیانگین متحرک ساده (SMA) اخیراً از زیر 200 SMA عبور کرده است و شاهد روند نزولی میباشیم. این یک الگو صلیب طلایی نیست ، اما تحلیلگران از آن برای تأیید روند نزولی مداوم استفاده می کنند. بنابراین ، اگر پشتیبانی از 45000 دلار ادامه پیدا نکند ، بیت کوین به 44000 دلار کاهش می یابد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .