عکس العمل بازار گاوی پس از سقوط قیمت بیتکوین

Bulls hesitate to buy the dip after Bitcoin price falls close to $35K

0

 گاوها بعد از اینکه قیمت بیت کوین به 35 هزار دلار سقوط کند ، در حال خرید میباشند:

در تاریخ 18 ژوئن ، بیت کوین (BTC) و بازارهای سنتی با اظهار نظر از سوی فدرال رزرو ایالات متحده در مورد احتمال افزایش نرخ بهره روبرو شدند ، که  منجر به افزایش قیمت دلار آمریکا شد.

نگرانی ها در مورد رکود بیشتر برای BTC از هفته ها پیش با شروع بحث در مورد نزدیک شدن به سقوط این رمز ارز مواجه شده است.

صلیب مرگ ممکن است طی چند روز  آینده اتفاق بیفتد. سیگنال نزولی قوی ،هشدار برای معامله گران Btc $

فروش امروز، قیمت بیت کوین را به زیر حمایت مهم 36000 دلار رساند ، و باعث شد معامله گران 32،500 دلار را به عنوان سطح حمایت بعدی پیش از سقوط  بیت کوین به قیمت پایین تر از  30،000 دلار پیش بینی کنند.

این عوامل فنی  به همراه عناوین منفی در اخبار مانند ممانعت استخراج  ارز رمزپایه شده  در چین منجر به ضرر سرمایه گذاران شد ، تحلیلگران نسبت به روند کنونی قیمت بیت کوین احساس نگرانی می کنند.

در نتیجه این نگرانی ها ، شاخص ترس و طمع نسبت به ماه گذشته ، به 25 سقوط کرد.

داده های شرکت تجزیه و تحلیل CryptoQuant نشان می دهد که جریان خالص BTC به مبادلات این هفته از 41،000 دلار به 36،000 $ ، هشدارهایی را به معامله گران می دهد. اوج ورود BTC به مبادلات در 15 ژوئن اتفاق افتاد که قیمت BTC به 41،300 دلار رسید و در طی سه روز آینده با 15 درصد کاهش روبرو شد

یک تحلیلگر خاطرنشان کرده است که فعالیت نهنگ ها در بورس ارزهای رمزپایه، به طور خاص ، با برخی از فروش های بزرگتری که بازار ارزهای رمزپایه شده در سال 2021 تجربه کرده است ، همبستگی قابل توجهی دارد.

 

در حالی که ترس سرمایه گذاران در حال افزایش است و برخی از معامله گرانی که درماه مارس و می خرید کرده اند ، با ضرر به فروش می رسند ، کل عرضه بیت کوین که توسط دارندگان بلند مدت نگهداری می شود ، پس از رسیدن به پایین  ترین سطح در اواسط ماه می ، همچنان در حال افزایش است.

به گفته ویلیام کلمنته ، تحلیلگر رمزارز ، داده های اخیر بر روی زنجیره نشان می دهد که BTC بیش از حد فروخته شده.

به طور کلی ، آینده کوتاه مدت BTC همچنان نگران کننده است زیرا نمونه های قبلی سقوط متقاطع با اصلاحاتی نظیر “مشابه بازگشت قبل از کراس اوور” مواجه شده است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .