فراهم سازی NFT در بازار آنلاین eBay

Online marketplace eBay to allow NFT sales

0

فراهم سازی  NFT  در بازار آنلاین   eBay

بازار آنلاین  eBay، مزایده هایی را برای  NFT  در پلتفرم خود معرفی کرده است.

 

براساس گزارش رویترز ، کاربران  eBay  که معیارهای مشخصی را در این پلتفرم دارند ، مجاز خواهند بود که توکن های  NFT  را لیست کنند . این شرکت افزود که سیاست ها و ابزارهای خود را در مورد مجموعه های دیجیتالی در آینده گسترش خواهد داد .

جوردن سویتنام  ( Jordan Sweetnam )  ، معاون ارشد آمریکای شمالی  eBay  گفت : ” در ماه های آینده ، eBay   قابلیت های جدیدی اضافه خواهد کرد که مجموعه های هدایت شده توسط بلاکچین ( بلاکچین محور ) را به پلتفرم ما وارد میکند . ”

این گزارش دقیقاً یک هفته پس از اینکه ( جیمی یانون_ ( Jamie Iannone گفت این پلتفرم فرصت‌هایی را برای فعال کردن توکن هایNFT    بر روی این پلتفرم به شیوه‌ای آسان بررسی خواهد کرد ، منتشر شد .

مدیر عامل این شرکت گفت که خریداران و فروشندگان درحال حاضر قادر به معامله با  NFT  در  eBay  هستند – اما در این پلتفرم ، هنوز فرآیند کار ، آسان نشده است . وی در آن زمان گفت که این شرکت در نظر دارد گزینه‌های پرداخت با ارز رمزارز شده را نیز ، معرفی کند .

مدیران اجرایی در بازار آنلاین ، قبلاً اشاره کرده بودند که  eBay می تواند پذیرای پرداخت با ارزهای رمزپایه شده  باشد . سه سال پیش ، این معاون ارشد گفت eBay ، ادغام بیت کوین به عنوان روش پرداخت در پلتفرم خود را به طور جدی در نظر دارد .

هزاران پروژه با ویژگی های NFT  در چند ماه گذشته در فضای رمزارزها ، سر و صدای زیادی به پا کرده اند و به نظر می رسد که به دنبال مثالی از فروش چند میلیون دلاری آثارهنری دیجیتال در بازارهای آنلاین هستند . معرفی توکن ها به بازاری مانند  eBay با حدود  187  میلیون خریدار فعال ، این پتانسیل را دارد که این جنون را برای مدت طولانی تری ادامه دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .