فروش آثار هنری برای جمع آوری بیتکوین و اتریوم

Auctioneer willing to sell $70M artwork for BTC or ETH

0

فروش آثار هنری برای دریافت  بیتکوین  و  اتریوم

 

فیلیپس ، یک خانه حراج پیشرو در ایالات متحده ، مجموعه Baqueirat   را در ماه می به حراج می گذارد. گزینه های پرداخت پذیرفته شده شامل بیت کوین و اتر است.

در نشانه های بیشتر پذیرش رمزارزها در بین دنیای هنر ، یک خانه حراج پیشرو در ایالات متحده رمزارز را به عنوان پرداخت برای یک سری نقاشی می پذیرد .

مجموعه   Jean-Michel Basquiat  توسط فیلیپس به حراج گذاشته شده است که بیتکوین و اتریوم به عنوان گزینه های پرداخت فهرست شده اند.

تابلوی نقاشی  16  فوتی، بدون عنوان ،  1982 ، “حدود 70 میلیون دلار تخمین زده می شود” ( تقریبا 1650 BTC  یا 25513 ETH  در 18 می در نیویورک به فروش میرسد.)

اسکات نوسبام ، متخصص ارشد بین‌المللی هنر قرن بیستم و هنر معاصر از فیلیپس به کوین تلگراف گفت که خریداران «به گزینه ارز دیجیتال به عنوان روشی برای پرداخت آثار هنری سنتی علاقه‌مند هستند».

با توجه به این که « زیبایی باسکیات توانایی او برای الهام بخشیدن به کلکسیونرهای باتجربه و جدید است »، گسترش «گزینه پرداخت برای خریداران با ارزهای دیجیتال» یک حرکت ماهرانه است. در نهایت ، Nussbaum  توضیح می‌دهد که پذیرش ارز دیجیتال به عنوان پرداخت برای کارهای دیگر امکان پذیر میباشد .

نوسبام به کوین تلگراف گفت :

علاقه به ارزهای دیجیتال و  NFT  در دنیای هنر سنتی به سرعت در حال افزایش است. و اگرچه پیش‌بینی آینده غیرممکن است ، اما معتقد است تلاقی دنیای هنر دیجیتال و سنتی به شکوفایی خود ادامه خواهد داد .»

این اولین بار نیست که خانه حراج به بررسی ارزهای دیجیتال می پردازد ، اگرچه فروش قبلی یک مرتبه کوچکتر بود . در ژوئن 2020 ، فیلیپس یک قطعه بنکسی ، بیت کوین و اتر را به عنوان پرداخت پذیرفته شده به حراج گذاشت. تقریباً  3.2  میلیون دلار فروخته شد.

تصادفاً ، هدف قیمتی حدود  70 میلیون دلار برای Basquiat ، قیمت چکشی حراج بدنام Beeple NFT  است که در مارس 2021 بسته شد . خانه حراج کریستیز فروش را مدیریت کرد و الهام بخش فعالیت‌های خانه حراج مرتبط با ارزهای دیجیتال بود.

در نوامبر  2021 ، حراج‌دهندگان رقیب ساتبیز پیشنهادات اتریوم را در زمان واقعی برای یک حراج بنکسی دریافت کردند . در ماه مه همان سال ، ساتبی با کوین بیس برای مدیریت حراج بیت کوین و اتر قبل از اینکه مسئولیت پرداخت های رمزارزی  داخلی را بر عهده بگیرد، شریک شد.

Nussbaum  مد را برای ارزهای دیجیتال در دنیای هنر خلاصه می کند و توضیح می دهد که ” کلکسیونرهای جدید زیادی وجود دارند که به شدت درگیر ارزهای دیجیتال هستند .”

” فقط یک مسئله زمان بود که به عنوان یک روش پرداخت مورد توجه قرار گیرد. ”

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .