فروش 290 میلیون دلاری NFT پرندگان

Moonbirds fly into NFT top spot with $290M sold in four days

0

فروش  290 میلیون دلاری  NFT  پرندگان

 

پس از فروش به قیمت  2.5 ETH  در 16  آوریل، قیمت کف  Moonbirds نیز به سرعت به  18.45 ETH  افزایش یافت.

پروژه تازه راه‌اندازی شده بر اساس اتریوم  Moonbirds NFT  پس از فروش  290  میلیون دلاری تنها در چهار روز به صدر جدول‌ صعود می‌کند.

در مجموع  10000 NFT  آواتار جغد پیکسلی تولید شده توسط کامپیوتر  که به سرعت در  16 آوریل با قیمت  2.5 اتر  ( به ازای هر NFT یا 7700 دلار به قیمت فعلی فروخته شد) از آن زمان در بازارهای ثانویه افزایش یافته است، به طوری که  OpenSea  در حال حاضر مبلغ سنگین 18.45  ETH   را نشان می دهد.

بر اساس داده های  CryptoSlam،  این پروژه بیش از  289.9 میلیون دلار فروش ثانویه داشته است . این شکل پروژه را به عنوان پرفروش ترین مجموعه  NFT  در شاخص های هفت روزه و 30 روزه و رتبه دوم را در 24 ساعت گذشته قرار می دهد . با نگاهی به نمودار  30 روزه، شکاف در حجم قابل توجه است ، به طوری که فروش  NFT Moonbirds  با  52 درصد بالاتر از رتبه دوم  Azuki  و حجم  189.3 میلیون دلاری آن ، و 76 درصد از  BAYC  با  164.6 میلیون دلار بالاتر است.

DappRadar  همچنین تاکید کرد که  Moonbirds #7963 NFT  نهمین فروش بزرگ کل مجموعه های  NFT  را در هفته گذشته

 با  135 ETH   ( 410 هزار دلار )به دست آورد . پروژه   Moonbirds  با راه‌اندازی  NFT‌های متمرکز بر ابزار که به دارندگان اجازه دسترسی به اکوسیستم خصوصی و باشگاه عضویت را می‌دهد، مسیر مشابهی را به باشگاه قایق‌های تفریحی  Bored Ape (BAYC)  دنبال میکند. طبق نقشه راه پروژه ، مزایای هدلر شامل دسترسی اولویت‌دار به تخفیف‌های آینده ، باشگاه عضویت ، کالا و دسترسی زودهنگام به پلتفرم متاورس آینده به نام Project Highrise   خواهد بود .

مجموعه  Moonbirds NFT  توسط  PROOF Collective  تأسیس شد که روی چندین پروژه  NFT  کار میکند و همچنین به عنوان یک باشگاه اجتماعی انحصاری برای  1000 دارنده PROOF Collective NFT  عمل میکند. کارت‌های عضویت کلکسیونی در زمان نگارش این مقاله دارای قیمت چشمگیر هستند. به نظر میرسد پرتاب چشمگیر  Moonbirds نتیجه حمایت شدید سرمایه گذاران از اعضای موسس  PROOF Collective  است که شامل کارآفرین فناوری و بنیانگذار   Digg  به همراه سرمایه گذاران وب 3 جاستین مزل و رایان کارسون است. یک گردآورنده NFT  که در توییتر از   Cryptolocity  استفاده می‌کند ، روز گذشته رز را برجسته کرد و خاطرنشان کرد که آنها از این پروژه به دلیل شهرت قوی او ، ارتباطات در دنیای web2 و web3 ، همراه با پادکست متمرکز بر NFT خود حمایت کردند که  شامل برخی از زندگی‌ها است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .