فروش NFT سولانا از مرز 1.6 میلیارد دلار عبور کرد

Nifty News: Solana NFT sales pass $1.6B, wash trading on LooksRare and more

0

فروش  NFT  سولانا  از   1.6  میلیارد دلار عبور کرد

 

شبکه بلاک چین لایه  1 Solana  به رتبه سوم در کل فروش  NFT  رسیده است و اکنون دقیقاً پشت سر  Ronin  و  Ethereum  قرار دارد که هر کدام از آنها پیشتاز هستند.

شبکه  Solana  در میان معامله‌گران توکن غیرقابل تعویض یا همان  NFT مورد توجه قرار گرفته است، زیرا مجموع فروش آن به بیش از  1.6 میلیارد دلار رسیده است و آن را به سومین بلاکچین فعال از نظر حجم فروش  NFT  تبدیل می‌کند.

داده‌های ردیاب تراکنش  NFT CryptoSlam   تأیید میکند که کل فروش سولانا به نقطه عطف رسیده است . دیده شدن سولانا در میان معامله گران واضح است زیرا در 30 روز گذشته در مجموع فروش پس از اتریوم در رتبه دوم قرار گرفته است.

زنجیره جانبی رونین به اتریوم برای بازی  Axie Infinity  همچنان با 4 میلیارد دلار فروش کل در جایگاه دوم از نظر آمار و ارقام در تمام دوران قرار دارد ، اما هک اخیر پل رونین باعث کاهش آمار هفتگی و ماهانه این شبکه شده است. اگرچه اتریوم همچنان با  21 میلیارد دلار فروش در مجموع با اختلاف زیادی پیشتاز است ، سولانا در حالیکه فاصله بیشتری با رقبای خود ایجاد می کند ، در جایگاه دوم قرار دارد .

انتظار میرود حجم تراکنش سولانا پس از اینکه بازار  NFT OpenSea  در این ماه سولانا را در پلتفرم خود ادغام کرد ، افزایش یابد.

دومین بازار بزرگ  NFT  از نظر حجم تراکنش ، LooksRare ، به نظر میرسد که هنوز بیشتر حجم خود را از طریق معاملات تولید می کند.

بلومبرگ در 5  آوریل گزارش داد که داده‌های  CryptoSlam  ردیاب NFT نشان میدهد که حدود  18 میلیارد دلار یا  95 درصد از کل حجم معاملات  Washing  در این پلتفرم است.

سرمایه‌گذارانی که توکن‌هایی را در  LooksRare به اشتراک می‌گذارند ، با توکن‌های  LOOKS  و Wrapped Ether (WETH)  متناسب با حجم معاملات در بازار پاداش دریافت می‌کنند . به نظر میرسد حجم بالای معاملات  Washing  ، افت در بازار کلی NFT  را پنهان می‌کند ، با داده‌های Dune Analytics  نشان میدهد که حجم بازار  NFT  پیشرو  OpenSea  از ژانویه هر ماه کاهش می‌یابد.

پدرو هررا ، تحلیلگر ارشد  DappRader  گفت که معاملات ارگانیک به آرامی در  LooksRare  شروع به افزایش کرده است .

خریدار  NFT   نقاشی فیزیکی را دریافت خواهد کرد. Ja Rule  چهار اثر هنری جشنواره  Fyre NFT  دیگر برای حراج در  Flipkick  دارد که یکی از آنها از  600000 دلار شروع می شود.

در سال  2017، بیلی مک فارلند تهیه کننده تصمیم گرفت برای یک مهمانی در یک جزیره گرمسیری تبلیغ کند . او چندین اینفلوئنسر و هنرمند از جمله  Ja Rule  را برای ساخت محتوای تبلیغاتی برای آن استخدام کرد. با این حال، جشنواره به هیاهوها عمل نکرد – یا حتی به وعده‌های اولیه برای ارائه امکانات کافی عمل نکرد – و مک‌فارلند مجبور شد میلیون‌ها دلار جریمه برای کلاهبرداری از خریداران بلیط بپردازد.

Ledger  اکنون با پلتفرم  Metaverse  و بازی  NFT The Sandbox  برای ترویج آموزش برای دنیای مجازی همکاری می کند. ایان راجرز، مدیر ارشد تجربه لجر، گفت که انتظار می‌رود این همکاری امنیت بیشتری را برای  The Sandbox  به ارمغان بیاورد.

Skey Network ، خالق  NFT  شرکتی ، یک دور سرمایه گذاری استراتژیک به ارزش  5 میلیون دلار را برای توسعه پلتفرم  Go2NFT  آغاز کرده است. این پلتفرم راه حل های  NFT  را به شرکت هایی ارائه می دهد که به دنبال محافظت از محصولات خود در برابر جعل هستند ، که  2.5٪  از تجارت جهانی را تشکیل می دهد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .