فیلیپ گرادول از Chainalysis در تلویزیون CoinDesk گفت که اتربا “نسبتاً کمی” بالاتر از 1850 دلار خریداری شده و حتی کمتر از 2000 دلار یا بالاتر خریداری شده است.

Ether’s Record Run Came With Less Support Than

0

فیلیپ گرادول از Chainalysis در تلویزیون CoinDesk گفت که اتربا “نسبتاً کمی” بالاتر از 1850 دلار خریداری شده و حتی کمتر از 2000 دلار یا بالاتر خریداری شده است.

به گفته یک تحلیلگر برتر بلاک چین، در مقایسه با تجمع بیت کوین (BTC) با رکورد بالاتر از 61،000 دلار در ماه مارس ، آخرین  تلاش گاوها، اتر که به بالاترین قیمت بیش از 2100 دلار رسیده است ، با تقاضای ناچیز خریداران پشتیبانی شد.

فیلیپ گرادول ، اقتصاددان ارشد Chainalysis ، در نمایش “اولین حرکت” CoinDesk TV گفت که اتر “نسبتاً کمی” (ETH) با قیمت های بالاتر از 1850 دلار و حتی کمتر از 2000 دلار یا بالاتر خریداری شد.

گرادول گفت: “دلیل اهمیت این امر این است که قیمتی که مردم مایل به خرید و نگه داشتن آن هستند ، میزان تقاضای موجود در آن سطح قیمت را به ما می گوید.” “بنابراین تقاضای زیادی با این قیمت 2000 دلار نیست.”

گرادول این هفته در یک خبرنامه نوشت ، از 5 آوریل ، داده های بلاکچین نشان داد که تجمع قابل توجه اتر با قیمت های حدود 1800 دلار وجود دارد. این سطح قیمت احتمالاً پشتیبانی شدیدی خواهد داشت زیرا هزینه خرید نشانگر تقاضای تاریخی یک ارز رمزپایه در سطوح مختلف قیمت است. این تحلیل فرض می کند که بعید به نظر می رسد خریداران دارایی رمزارز شده خود را با قیمت های کمتر از قیمت خرید خود به فروش برسانند.

گرادول نوشت ، فقط حدود 700000 ETH در 1850 دلار یا بالاتر از آن خریداری شد ، كه در 5 آوریل ، 3 روز پس از آنكه اتر قیمت جدید جدید خود را ثبت كرد ، حدود 1.4 میلیارد دلار هزینه داشت. در مقابل ، در تاریخ 29 مارس – دو هفته پس از اوج گرفتن قیمت بیت کوین – 238،000 BTC با هزینه حدود 14 میلیارد دلار در 57000 دلار یا بالاتر از آن خریداری شد.

گرادول نوشت: “آخرین قیمت [اتر] $ 2،151 تا حدی بالاتر از سطح زیادی از حمایت بود و نشان می دهد که این اوج ناشی از تقاضای نسبتاً کمی بود.” “این در مقایسه با بیت کوین که تقاضای قبلی بیشتری در سطح قیمت های بالاتر داشت.”

نمودار زیر ، از خبرنامه Gradwell در تاریخ 1 آوریل ، همچنین نشان می دهد که 0.1 میلیون بیت کوین با قیمت های بالاتر از قیمت نقطه در 29 مارس خریداری شده است:

سوگیری انسان

این تمرین محدودیت های استفاده از داده های بلاکچین برای تجزیه و تحلیل تحرکات بازار را برجسته می کند: در حالی که داده ها می توانند شفافیت بیشتری ایجاد کنند ، به سرمایه گذاران و بازرگانان کمک می کند تا درک کنند که ارز رمزپایه شده در کدام شبکه ها حرکت می کند ، همچنین داده ها می توانند گمراه کننده باشند ، همچنین برای تفسیر به انسان اعتماد می کنند

گرادول در CoinDesk TV گفت که تجزیه و تحلیل او شامل “تعصبات رو به پایین” بالقوه است که می تواند سطح حمایتی اتر را در پایین ترین سطح منحرف کند.

تجزیه و تحلیل ها قیمت فروش و معاملات انجام شده در صرافی های متمرکز را به دست نیاورد.

اما گرادول استدلال کرد که با افزایش تغییر تجارت اتر به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) ، که از طریق بلاکچین قابل پیگیری است ، “او نگران چنین تعصب نزولی نیست.”

در همان زمان ، تجزیه و تحلیل Gradwell همچنین منحنی هزینه نهادهایی را که اتر را با قیمت های مختلف به دست آوردند ، مسطح می کند ، که ممکن است سطح حمایت قیمت را به پایین کاهش دهد.

وی در خبرنامه نوشت: “نهادهای بزرگ ، مانند قراردادهای DeFi ، تمایل دارند مقدار زیادی از ETH را با هزینه كم و زیاد خریداری كنند.” “به عنوان مثال ، 7.4 میلیون ETH با متوسط ​​هزینه خرید 1818 دلار در قراردادهای اتر بسته بندی شده نگهداری می شود.

در سمت تعصب رو به بالا ، لارنس لویتین CoinDesk در برنامه تلویزیونی CoinDesk گفت که تجزیه و تحلیل Gradwell مبتنی بر این فرض است که مردم اتر خود را با ضرر نمی فروشند. اگر دارندگان اتر بخواهند اتر خود را با ضرر بفروشند ، به این معنی است که سطح پشتیبانی 1800 دلاری ممکن است کمتر از حد انتظار باشد.

گرادول گفت اکثر سرمایه گذاران که اتر را در بالاترین قیمت خود در سال 2018 خریداری کرده اند ، اتر خود را با ضرر فروخته اند ، در حالی که دارندگان بیشتر بیت کوین در آن زمان همچنان بیت کوین خود را در سراسر بازار خرسی نگه داشته اند.

گرادول نوشت: “استقامت گروه كوچكی از خریداران اتر كوچك اما بسیار سرسخت از این نگرانی من حمایت می كند كه بالاترین قیمت اتر معمولاً در مقایسه با بیت کوین دارای یك پایه باریك از پشتیبانی است.”

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .