قابلیت جدید ارز دیجیتال هارمونی

Harmony launches Bored Ape Yacht Club NFT Passport

0

هارمونی Bored Ape Yacht Club NFT Passport را راه اندازی کرد

گذرنامه‌های NFT آینده که به صورت زنده در ETH Denver معرفی شدند، از پشتیبانی زنجیره‌ای متقابل نیز برخوردار هستند.

روز جمعه، پلتفرم بلاک چین Harmony – که شبکه اصلی آن بر روی شبکه اتریوم اجرا می‌شود و ادعا می‌کند که پایان تراکنش دو ثانیه‌ای و کارمزد آن 1000 برابر کمتر از اتریوم است – از راه‌اندازی Bored Ape Yacht Club Passport خود خبر داد. پاسپورت به کاربران این امکان را می‌دهد که مدارک میمون‌های خود را به DeFi Kingdoms وارد کنند، یک  بازی برای کسب درآمد که بر روی بلاک چین Harmony با بیش از 120000 کاربر فعال ماهانه ساخته شده است. در مراحل اولیه، دارندگان Ape می‌توانند زمانی که کیف پول MetaMask خود را به DeFi Kingdoms متصل می‌کنند، دارایی‌های خود را در بازی در چندین بلاک چین تأیید و نمایش دهند.

همانطور که بزرگترین هک مالی غیرمتمرکز تا کنون در سال جاری نشان داده است، نوپا بودن فناوری زنجیره متقابل به این معنی است که وجوه در هنگام پل زدن در بین زنجیره‌ها در معرض خطر هستند. با این حال، همانطور که توسط توسعه دهندگان آن بیان شده است، پاسپورت هارمونی دارایی ها را جابه جا نمی کند. در عوض، مالکیت دارایی را در چندین بلاک چین ثابت می کند و اصالت آنها را در کل تضمین می کند. پل زنجیره ای آن، Horizon، در حال حاضر از قابلیت همکاری بین هارمونی، اتریوم، زنجیره BNB و سه بلاک چین دیگر پشتیبانی می کند.

لئو چن، یکی از اعضای تیم هارمونی، توضیح داد:

ما می‌خواستیم به همه دارندگان NFT امکانات و گزینه‌های بیشتری برای نمایش NFT‌های خود و شرکت در Metaverse بدهیم. دارندگان Bored Ape Yacht Club اولین انتخاب هستند. هویت زنجیره‌ای متقاطع راهی امن و آسان برای انجام این کار بدون به خطر انداختن دارایی‌های آنها ایجاد می‌کند.»

در اقدامی مشابه، ماه گذشته، توییتر کمپین توکن غیرقابل تعویض خود را آغاز کرد و به مشترکین پولی خود اجازه داد تا دارایی های NFT خود را به عنوان عکس نمایه نشان دهند. با این حال، عملکردهای فنی این ویژگی در مرحله آزمایش هستند، تنها NFT های مبتنی بر اتریوم واجد شرایط هستند و هیچ پشتیبانی از عملکردهای زنجیره ای متقابل وجود ندارد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .