قرارداد 25 میلیون دلاری فوتبال استرالیا با صرافی Crypto.com

Australian football league secures $25M deal with Crypto.com

0

قرارداد 25 میلیون دلاری فوتبال استرالیا با صرافی Crypto.com

 

لیگ فوتبال استرالیا قراردادی  25 میلیون دلاری را با صرافی ارز دیجیتال    Crypto.com   می بندد .

این قرارداد جدا از اینکه اولین اسپانسر اصلی ورزش استرالیا در ارز دیجیتال است ، اولین مورد برای ورزش زنان نیز خواهد بود .

لیگ فوتبال استرالیا در اولین قرارداد بزرگ حمایت مالی از ارزهای دیجیتال  ، همکاری با  Crypto.com  را برای حمایت از لیگ زنان خود (  AFLW  ) تضمین کرده است .

ارزش این قرارداد طی پنج سال آینده نزدیک به  25 میلیون دلار است که افزایش قابل توجهی نسبت به قرارداد  18.5  میلیون دلاری اسپانسر فعلی  AFL  با تویوتا دارد .

Crypto.com  یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور است که کیف پول های دیجیتال و کارت های نقدی با پشتوانه رمزنگاری شده را ارائه میدهد.

صرافی  Crypto.com  اولین باری است که  از یک تیم ورزشی استرالیایی حمایت مالی میکند. همچنین اولین باری خواهد بود که اسپانسر یک رقابت ورزشی نخبگان زنان در سرتاسر جهان خواهد بود ، نقطه عطفی که کایلی راجرز ، مدیر کل اجرایی  AFL ، گفت که او ” مفتخر ”  است که در بخشی از آن سهیم است.

AFL  مفتخر است که اولین لیگ ورزشی استرالیا و مسابقات نخبگان زنان در سطح جهان است که در کنار سازمانی کار میکند که اشتیاق ما را برای پیشرفت در آینده ورزش نخبگان و فناوری دارد .

کارل موهان ، مدیر کل آسیا و اقیانوسیه  Crypto.com  میگوید که این شرکت توسط تعداد نسبتاً بالایی از زنان استرالیایی که به کریپتو علاقه دارند جذب شده است.

او گفت: « آخرین تحقیقات مشتریان ما در استرالیا نشان داد که بیش از نیمی ( 53  درصد ) از سرمایه‌گذاران کریپتو زن هستند. بسیار دلگرم‌کننده است که می‌بینیم استرالیایی‌ها از همه اقشار، صرف نظر از جنسیت یا پیشینه ، بسیار مشتاق هستند که ارزهای دیجیتال را بپذیرند ، و ما از اینکه پلتفرم مورد استفاده آنها باشیم هیجان‌زده هستیم. »

در ماه اوت ، CNBC  نظرسنجی را منتشر کرد که نشان داد زنان هنوز کمتر از نیمی از مردان در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری میکنند ، به طوری که 16  درصد از مردان در مقابل  7  درصد از زنان ، میباشند .

Crypto.com  در ماه‌های گذشته تعدادی قرارداد با نام تجاری ورزشی جمع آوری کرده است که مجموعاً بیش از   1.5  میلیارد دلار است. در اواسط نوامبر، این شرکت ارز دیجیتال قراردادی 700 میلیون دلاری برای تغییر نام مرکز استیپلز در لس آنجلس به Crypto.com Arena  برای  20  سال آینده منعقد کرده است .

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .