قیمت ونوس ( XVS ) با 100 دلار افزایش در میان تبادلات کاربران TVL و DeFi قرار گرفت .

Venus (XVS) price aims for $100 amid rising TVL and surge in DeFi users

0

قیمت ونوس (  XVS  )  با 100 دلار افزایش در میان تبادلات کاربران   TVL و  DeFi  قرار گرفت .

درجستجو و یک بازدهی جذاب ، ارزش کل قفل شده در رمزارز ( ونوس  )  با رسیدن کاربران   DeFi   به سیستم عامل آن  ، به رکورد 11.1 میلیارد دلار رسید.

زنجیره هوشمند Binance (BSC)   در سال 2021  ارتقا پیدا کرده است زیرا هزینه های بالای تراکنش و ازدحام در شبکه Ethereum (ETH)  باعث شد سرمایه گذاران با اندازه کوچکتر به دنبال گزینه های ارزان تر باشند. یکی از بهترین گزینه ها برای کسب سود در BSC  ، رمزارز   Venus (XVS)  است ، یک بازار الگوریتمی پول و پروتکل پایدار کوین ها  بشمار میرود که یک راه حل وام برای اکوسیستم مالی غیرمتمرکز  DeFi   ارائه می دهد.

یکی از بهترین گزینه ها برای کسب سود در BSC  ، رمزارز   Venus (XVS)  است ، یک بازار الگوریتمی پول و پروتکل پایدار کوین ها  بشمار میرود که یک راه حل وام برای اکوسیستم مالی غیرمتمرکز  DeFi   ارائه می دهد.

داده های بازارهای  Cointelegraph  و  TradingView   نشان می دهد که قیمت ونوس در دو ماه اول سال 2021  – 3000 درصد افزایش پیدا کرد ، از پایین ترین قیمت  3.20  دلار در 1 ژانویه به بالاترین قیمت در چند روز اخیر  103 دلار   و در 19 فوریه ، قبل از اصلاحیه به 35 دلار رسید.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .