لیست شدن پولکادات در صرافی Coinbase Pro

Coinbase Pro Will List Polkadot’s DOT Cryptocurrency

0

لیست شدن  پولکادات (  DOT  )  در صرافی    Coinbase Pro

صرافی بزرگ آمریکایی کوین بیس ( Coinbase )  به تازگی اعلام کرده است که ​ رمزارز بومی بلاکچین پولکادات DOT ، را در این پلتفرم لیست خواهد کرد.

طبق این اطلاعیه ، کاربران این صرافی می توانند از روز دوشنبه ، 14 ژوئن  (24  خرداد ) واریز این ارز را انجام دهند .  درصورتیکه نقدینگی کافی باشد ، راس ساعت 9 صبح روز چهارشنبه ، 16 ژوئن (26  خرداد ) به وقت اقیانوس آرام، قابلیت ترید آن نیز برای کاربران فعال می شود .

کاربران می توانند  DOT  را با ارزهای مختلف فیات از جمله دلار، یورو و پوند استرلینگ و ارزهای رمزپایه ای مثل بیت کوین و تتر ترید کنند .

پس از این اقدام ، قرار است DOT  در برنامه معاملات خرده فروشی کوین بیس نیز لیست شود ولی تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نیست.

کوین بیس  در مورد دلیل انتخاب این ارز تاکنون هیچ توضیحی نداده است . لازم به ذکر است که پولکادات با ارزش بازار  23.1 میلیون دلاری ، نهمین رمزارز  بزرگ بازار به شمار می رود .

شاید همین علت برای قرار گرفتن در فهرست ارزهای تحت پشتیبانی این صرافی کافی باشد .

کوین بیس از پولکادات به عنوان یک پلتفرم با عملکرد بالا برای معاملات میان زنجیره ای یاد کرد و افزود که توکن  DOT  به عنوان توکن نظارتی شبکه پولکادات عمل می کند که برای استیکینگ و امنیت شبکه و البته اتصال زنجیره های جدید به این شبکه استفاده می شود .

تصمیم کوین بیس برای لیست کردن    DOT  هفته ها پس از تصمیم آن برای افزودن دوج کوین ( DOGE ) به این پلتفرم اتخاذ شده است . گفتنی است که علاوه بر این دو ارز ، کاردانو ، سوشی سوآپ ، تتر و چندین ارز دیگر نیز در این صرافی پشتیبانی می شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .