لیکوئیید شدن هفت میلیون دلار طی 30 دقیقه

$7 million ‘liquidated’ after Bitcoin drops $1,000 in 30 minutes

0

لیکوئید شدن هفت میلیون دلار   طی  30 دقیقه

امروز صبح ، بیت کوین در منطقه  35500  دلاری بود و فقط در 30 دقیقه بیش از  1000  دلار افت کرد.

خریداران در سطح  34000  دلار وارد عمل شدند و باعث توقف موقت سقوط شدند .  با این وجود ، بیت کوین زیر میانگین متحرک  34 روزه خود معامله می شود که نشان دهنده ضرر بیشتر طی چند ساعت آینده است.

به همین ترتیب ، حرکت نزولی بیت کوین باعث سقوط سایر ارزهای رمزپایه در کنار بیت کوین شد و  طبق ابزارتجزیه و تحلیل داده های  Bybt   ، بیش از  89٪  از کل معامله گران آتی که در موقعیت های  ” لانگ ”  ( یا شرط بندی روی قیمت های بالاتر ) بودند ، در مجموع بیش از   7.69 میلیون دلار ضرر کردند.

میزان مبالغ لیکوئید شده در صرافی   Bybit  حدود  3.6  میلیون دلار و در صرافی   Binance   حدود  1.45  میلیون دلار عنوان شده است .

بیت کوین با  4.2  میلیون دلار بالاترین میزان لیکوئید  و پس از آن اتریوم با   2.5  میلیون دلار  و   XRP   با   614000  دلار را ثبت کردند .

11٪   از معامله گران  ” شورت ”  نیز با  914،000  دلار ضرر در این حرکت مواجه شدند – (  در حالی که معامله گران کوتاه مدت روی کاهش قیمت شرط می بندند ، آنها ممکن است از اهرم بالاتر استفاده کنند که منجر به لیکوئید شدن آنها می شود ).

در همین حال ، غوطه وری بیشتر نشان می دهد که اگرچه اخیراً پذیرش بیت کوین به عنوان پول در برخی از کشورها ، زمینه تغییر شرایط را فراهم می کند ، اما همچنان یک کلاس دارایی بسیار ناپایدار است  .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .