مارک کوبا می گوید از دوج کوین و BTC لذت می برد

Mark Cuban Says He Enjoys BOTH Dogecoin and BTC

0

به نظر می رسد مارک کوبان ، سرمایه گذار و کارآفرین میلیاردر ، مشتاق توضیح برخی اظهارنظرهای خود در مورد Dogecoin ، چهارمین ارز رمزپایه شده جهان است.

همین چند روز پیش ، میلیاردر اظهار داشت که معتقد است Dogecoin یک “وسیله مبادله” عالی است. او همچنین ستایش های بیشتری برای میم کوین محبوب  خود خواند ، اما اکنون برای روشن شدن برخی از این اظهارات در توییترخود ، اظهار داشت که لزوماً Dogecoin را در موقعیت بالاتری نسبت به بیت کوین قرار نمی دهد ، اگرچه اگر اظهار کند که در صنعت مالی جایی ندارد ، اشتباه خواهد کرد.

نکته ای که در مورد دوج مورد توجه مردم است این است که نقص و سادگی دوج از بزرگترین نقاط قوت آن است. فقط می توانید از آن برای انجام دو کار استفاده کنید: خرج کردن آن یا HODL کردن آن. درک هر دو آسان است و خرید آن ارزان است. این امر آن را به جامعه ای تبدیل می کند که هر کسی می تواند به آن بپیوندد و از آن لذت ببرد.

وی هفته گذشته در پیامی جداگانه توضیح داد که:

وقتی از دوج برای مبادله استفاده میشود جامعه قوی تر به نظر میرسد.

این نظرات مورد توجه ایلان ماسک ، مرد پشت تسلا و اسپیس ایکس قرار گرفت. ماسک سالها از طرفداران اصلی دوج بوده است و حتی در یک مقطع شایعه شده بود که مدیرعامل این واحد پولی را بر عهده بگیرد ، اگرچه این به هیچ وجه امکان نداشت. در هر صورت ، ماسک مدتهاست اظهار کرده است که دوج کوین است که سرمایه گذاران باید آن را جدی بگیرند ، اگرچه بسیاری از طرفداران بیت کوین از اظهارات کوبان استقبال نمی کنند و ادعا می کنند که هیچ وسیله مبادله ای قوی تر از پادشاه رمزارزها وجود ندارد.

بعداز آن کوبان می گوید که او Doge را به BTC ترجیح نمی دهد ، زیرا معتقد است که آنها “کاملاً متفاوت” هستند.

کوبا شخصیت جالبی است به این معنا که در حالی که او همیشه دستی در عرصه رمزارز داشته است ، به نظر می رسد نگرش صعودی او اخیراً ظاهر شده است. تیم بسکتبال او دالاس ماوریکس جزو اولین افرادی بودند که اجازه پرداخت BTC و ارزهای دیجیتال برای اقلامی مانند بلیط های مربوط به تیم و بلیط رویدادها را داشتند ، هرچند خود کوبان ، گاهی اوقات از بیت کوین و دیگر آلت کوین ها به صورت منفی یاد کرده است ، حتی تا اینجا پیش رفته است که ادعا می کند ترجیح می دهد “موز” بیش از بیت کوین داشته باشد و بعداً مشخص کرد که تنها دلیلی که به بیت کوین اجازه پرداخت می دهد این است که می داند مخاطبی برای پرداخت های رمزارز وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .