ماسک و جکسون پالمر والدین دوج کوین در حال دعوا هستند:

Dogecoin's parents are fighting: Musk and Jackson Palmer exchange barbs

0

ماسک و جکسون پالمر والدین دوج کوین در حال دعوا هستند:

ثروتمندترین مرد جهان و یکی از بنیانگذاران Dogecoin بر سر اینکه آیا دومی واقعاً دارای اسکریپت پایتون است که می تواند تأثیر زیادی در فعالیت ربات توییتر داشته باشد یا خیر، بحث می کنند.

ایلان ماسک میلیاردر و جکسون پالمر از بنیانگذاران Dogecoin (DOGE) در شبکه های اجتماعی بر سر ادعای پالمر مبنی بر اینکه او می تواند ربات های توییتر را با یک اسکریپت ساده پایتون حذف کند، درگیر جنگ هستند.

پالمر استرالیایی در مصاحبه ای گفت که اسکریپت او می تواند به طور خودکار پاسخ های توییت های کلاهبرداری را به عنوان راهی برای نشان دادن اینکه کاربران باید مراقب خطر باشند، توییت کند. او در 30 می به خبرگزاری Cricey گفت که ماسک برای دریافت فیلمنامه تماس گرفته است، اما ادعا کرد که دانش فنی میلیاردر آنقدر ناقص است که او نمی‌داند چگونه آن را اجرا کند.

پالمر با اضافه کردن توهین به جراحت، یک سال پیش گفت که بنیانگذار اسپیس ایکس را یک «جناب‌گر» خطاب کرده بود که «رویایی می‌فروشد به این امید که بتواند روزی آنچه را که وعده می‌دهد انجام دهد، اما او این را نمی‌داند».

ماسک این نظرات را بد دریافت کرد و در 31 می در توییتر به پالمر پاسخ داد. او پیشنهاد کرد که کد پالمر نمی‌تواند به وعده‌اش برای رسیدگی به مشکل ربات توییتر عمل کند و افزود: «بچه‌های من در ۱۲ سالگی کد بهتری نوشتند».

او پالمر را به چالش کشید تا فیلمنامه را عمومی کند، که آن را برای بررسی بیشتر باز می کرد. پالمر هنوز این کار را نکرده است.

در 17 مه، ماسک توییت کرد که معامله او برای خرید توییتر نمی‌تواند «به جلو حرکت کند» مگر اینکه پاراگ آگراوال، مدیرعامل توییتر ثابت کند که کمتر از 5 درصد از کاربران این پلتفرم ربات هستند.

بحث پالمر با ماسک در طول مصاحبه با کریکی بسیار آشکار بود، جایی که او ادعا کرد که ماسک قصد داشت توییتر را نابود کند تا اینکه واقعاً آن را به دست آورد. او گفت که ماسک ممکن است در واقع فقط بخواهد «با قیمتی بسیار پایین‌تر آن را وارد زمین کند، و من فکر می‌کنم این کاری است که او انجام می‌دهد».

بنیانگذار DOGE این پروژه را در سال 2015 ترک کرد و نارضایتی عمیقی برای کل صنعت کریپتو دارد و سال گذشته آن را «کارتل شخصیت‌های ثروتمند» ناعادلانه نامید. ماسک در عین حال یکی از بزرگترین حامیان memecoin است و به عنوان مدیر عامل Dogecoin لقب گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .