مدرک تحصیلی خالق کاردانو

Charles Hoskinson under fire for... not dropping out of a Ph.D. program?

0

 

چارلز هاسکینسون برای ترک تحصیل در مقطع دکترا مورد انتقاد قرار گرفت

 

لوراشین ، روزنامه گر رمزارز ادعا کرده است که او بارها در مصاحبه ها گفته است که از دکترا انصراف داده است . و مدرسه ها می گویند که او از کارشناسی فارغ التحصیل هم نشده است.

پس از ادعاهایی مبنی بر اینکه چارلز هاسکینسون ، بنیانگذار کاردانو و یکی از بنیانگذاران اتریوم ، ممکن است از ویژگی‌های سوابق تحصیلی‌اش رد کرده باشد، بحثی در فضای مجازی مطرح شد.

در حالیکه این موضوع به سختی یک رسوایی بزرگ بشمار میرود ، اما مربوط به گزارش های متناقض در مورد اینکه آیا هاسکینسون از یک دکتری متمرکز بر نظریه اعداد انصراف داده است یا خیر.. لورا شین ، روزنامه‌نگار رمزنگاری و مجری پادکست  Unchained ، در کتاب جدید خود و در رسانه‌های اجتماعی پیشنهاد کرد که او هرگز مدرک کارشناسی را به پایان نرسانده یا برای دکترا ثبت نام نکرده است.

این مناقشه روز یکشنبه پس از آن شروع شد که یکی از کاربران توییتر اعلام کرد که در حال خواندن کتاب شین به نام

« کریپتوپیان‌ها » هستند تا خلاصه‌ای از روزهای اولیه زندگی هاسکینسون و کاردانو را همانطور که در کتاب گزارش شده است به دست آورند.

هاسکینسون در پاسخ به این پست اظهار داشت :

” اثر داستانی عالی . بازار سختی برای شکست دادن جورج آر آر مارتین و تالکین است، اما ما برای او آرزوی موفقیت داریم.”

شین فوراً به بنیانگذار کاردانو پاسخ داد ، در حالی که از او پرسید : ” آیا می خواهید به اختلافات بین ادعاهای خود مبنی بر ترک تحصیل در مقطع دکترا و اظهارات مدارس مبنی بر اینکه شما در مقطع کارشناسی ثبت نام کرده اید، بپردازید ؟”

کتاب این روزنامه نگار در  22 فوریه عرضه شد. او در آن اظهار داشت که هم با دانشگاه ایالتی متروپولیتن دنور ” که برنامه ریاضی فارغ التحصیل ندارد ” و هم با دانشگاه کلرادو ، جایی که هاسکینسون قبلا در آنجا تحصیل کرده بود ، تماس گرفت. به گفته شین، هر دو مؤسسه اظهار داشتند که مؤسس کاردانو در مقطع کارشناسی تحصیل کرده است، اما مدرکی از هیچکدام کسب نکرده است.

عملکرد  ADA  دارایی بومی کاردانائو ، مانند بقیه بازار ارزهای دیجیتال ، اخیراً شتاب نزولی قوی داشته است. در زمان نگارش این مقاله، ADA  در حال حاضر  26.9  درصد از  30  روز گذشته کاهش یافته و به  0.83 دلار رسیده است. با این حال، طی 24 ساعت گذشته ، قیمت  3.5  درصد افزایش یافته است و بسیاری از دارایی های برتر دیگر شاهد افزایش قابل توجهی در این بازه زمانی بوده اند.

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .