مدیریت سرمایه گذاری Ark درهای سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری در ETF های رمزنگاری کانادایی را باز می کند

Ark Investment Management Opens Door for Fund to Invest in Canadian Crypto ETFs

0

 

مدیریت سرمایه گذاری Ark درهای سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری در ETF های رمزنگاری کانادایی را باز می کند

شرکت تأسیس شده توسط کتی وود ، این حرکت را از طریق صندوق تجدید نظر شده به SEC اعلام کرد.

بر اساس گزارش روز جمعه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) ، مدیریت سرمایه گذاری Ark دفترچه راهنمای ARKW نسل بعدی اینترنت (ARKW) خود را باز کرد تا امکان سرمایه گذاری در صندوق های مبادله ارز رمزنگاری (ETF) در کانادا را باز کند.

این شرکت مدیریت سرمایه گذاری که توسط کتی وود تأسیس شده است ، نوشت: این صندوق ممکن است در معرض ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، به طور غیر مستقیم از طریق سرمایه گذاری در امانت اعطا کننده یا سایر وسایل سرمایه گذاری جمع آوری شده ، مانند صندوق های قابل معامله در کانادا قرار گیرد.

سند اصلاح شده در ادامه می گوید که این صندوق ممکن است در Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) یا “سایر وسایل سرمایه گذاری تجمیعی که در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند سرمایه گذاری کند ، مانند صندوق های قابل معامله در بورس که در کانادا مستقر و فهرست شده اند (ETF های بیت کوین کانادایی). ” Grayscale بخشی از گروه ارزهای دیجیتال ، شرکت مادر CoinDesk است.

اریک بالچوناس ، تحلیلگر ETF بلومبرگ در یک سری توییت ها حدس زد که Ark به دنبال جایگزینی سرمایه گذاری ARKW در GBTC با ETF کانادایی است. ARKW بیش از 8.5 میلیون سهم از GBTC را در اختیار دارد و این دومین سهام بزرگ این صندوق است.

بالچوناس خاطرنشان کرد GBTC نسبت به سال گذشته 22 درصد کاهش یافته است ، در حالی که ETF کانادا 6 درصد کاهش یافته است. او نوشت: “این پراکندگی بسیار چشمگیری است.”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .