مشکلات پرداخت با بیت کوین

NFL star's massive tax bill highlights problems with BTC salaries

0

صورتحساب مالیاتی هنگفت ستاره NFL مشکلات مربوط به حقوق با  BTC را برجسته می کند

افت مالیات بر حقوق BTC گزارش شده توسط Odell Beckham ممکن است هشداری جدی برای هر کسی باشد که به دنبال دریافت پول از طریق ارز دیجیتال است.

به نظر می رسد تصمیم ستاره NFL Odell Beckham Jr (OBJ) برای گرفتن حقوق 750,000 دلاری خود در بیت کوین، به دلیل سقوط بازار پس از امضای قرارداد، برای او گران تمام شده است. به دلیل ابهامات قوانین مالیات بر ارزهای دیجیتال و قیمت‌های فعلی، برخی تخمین می‌زنند که OBJ  61درصد کمتر از زمانی که حقوقش را به صورت فیات می‌گرفت، درآمد داشته است.

این ضرر عوارض مالیاتی ناشی از دریافت حقوق یا بازده ارز دیجیتال را برجسته کرده است، زیرا سرمایه گذاران کریپتو باید بر روی مبلغی که هنگام دریافت آن ارزش دارد، مالیات بپردازند، نه ارزش آن را در هنگام تسلیم اظهارنامه مالیاتی.

در 12 نوامبر سال گذشته، OBJ قراردادی یک ساله با لس آنجلس رامز به ارزش 750000 دلار امضا کرد. در یک پست تبلیغاتی توییتر با همکاری CashApp، OBJ اعلام کرد که 100٪ از حقوق سالانه 750000 دلاری خود را به صورت بیت کوین (BTC) دریافت می کند.

در آن زمان، بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده بود و تنها دو روز قبل از امضای قرارداد Rams توسط OBJ، به بالاترین قیمت خود یعنی 69044 دلار رسید. متأسفانه برای OBJ، بیت کوین اکنون 46 درصد از این بالاترین کاهش یافته است که در حال حاضر 36972 دلار ارزش دارد.

به گفته تحلیلگر کسب و کار ورزشی و تهیه کننده ارشد شبکه اکشن، دارن روول، تصمیم OBJ برای دریافت حقوق کامل خود در بیت کوین ممکن است ایده آل ترین ایده نبوده باشد.

روول اظهار داشت که حقوق کل OBJ اکنون تنها 413000 دلار در مقایسه با 750000 دلار اصلی است.

پس از محاسبه مالیات فدرال و ایالتی، Odell با نرخ تجمعی 50.3% تنها 35000 دلار در طول دو ماه و نیم گذشته به دست آورده است که معادل یک بیت کوین است. این با 90000 دلاری که اگر حقوقش را به صورت فیات دریافت می کرد، فاصله زیادی دارد.

جو پومپیلانو (برادر اینفلوئنسر آنتونی) از علاقه مندان به بیت کوین استدلال می کند که تفاوت های عمده ای بین برداشت روولز و واقعیت واقعی وجود دارد، از جمله اینکه او به صورت هفتگی و نه سالانه دستمزد می گرفت.

می دانم که این با روایت شما مطابقت دارد، اما به سادگی درست نیست.

 

  1. 1. معامله در 22 نوامبر اعلام شد نه 12 نوامبر.

 

  1. 2. بازیکنان NFL به صورت هفتگی دستمزد می گیرند، نه 100% پیش پرداخت.

 

  1. Cash App به او 7 رقمی در بازاریابی پرداخت – این مبلغ بیشتر از کل قرارداد او با Rams است.

با این حال، روول گفت که پرداخت های هفتگی به رفتار مالیاتی بی ربط است: «پرداخت کل تکمیل شده است. مهم نیست که او چه زمانی حقوق گرفته است.»

مشکلات مالیاتی

این اولین بار نیست که دارایی‌های کریپتو باعث اختلافات مالیاتی عمده می‌شوند، و از آنجایی که پذیرش کریپتو در سطح بین‌المللی به رشد خود ادامه می‌دهد، مطمئنا آخرین بار نخواهد بود. در طول «زمستان کریپتو» داستان‌های زیادی از کاربرانی وجود داشت که به دلیل قیمت دارایی‌ها در هنگام دریافت آن‌ها با صورت‌حساب‌های مالیاتی هنگفتی مواجه می‌شدند، و نه قیمت پایینی که بر اساس زمان مالیات به آن سقوط می‌کردند.

اگرچه قوانین متفاوت است، اما برای سازمان های مالیاتی معمول است که ارزش دارایی های کریپتو را در لحظه دریافت اعلام کنند. اگر ارزش دارایی‌های کریپتو بین زمان خرید و تسلیم اظهارنامه مالیاتی آنها کاهش یابد، این امر باعث می‌شود سرمایه‌گذاران در صورت کاهش ارزش دارایی‌های رمزنگاری‌شان، یک صورت حساب مالیاتی هنگفت را دریافت کنند.

در سال 2019، آدریان فورزا، مدیر Crypto Tax استرالیا، به نشریه محلی Micky داستان یک سرمایه‌گذار استرالیایی کریپتو را گفت که مجبور شد تقریباً پنج برابر ارزش سکه‌هایش مالیات بپردازد.

این یک فاجعه بود…این یک نتیجه واقعا ناعادلانه بود، زیرا او اساساً ارز دیجیتال دریافت کرده است و ارزش آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و اکنون او باید بر روی پولی که ندارد مالیات بپردازد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .