معافیت مالیاتی برای استخراج کنندگان کریپتو در ایالت جورجیا

Georgia lawmakers consider giving crypto miners tax exemptions in new bill

0

لایحه جدید معافیت مالیاتی برای استخراج کنندگان کریپتو  توسط قانونگذاران جورجیا

 

انتظار میرود که این ایالت تا اکتبر  56000  ماینر بیت داشته باشد که بعنوان بخشی از توافق با   Bitmain، ISW Holdings  و Bit5iv  فعالیت خواهند کرد.

پنج عضو مجلس نمایندگان جورجیا لایحه‌ای را ارائه کرده‌اند که ماینرهای محلی کریپتو را از پرداخت مالیات بر فروش معاف میکند.

روز دوشنبه ، نمایندگان جورجیا ، ( دان پارسونز ، تاد جونز ، کیتی دمپسی ، هیث کلارک ، و کیسی کارپنتر  ) ، HB 1342  را معرفی کردند ، لایحه ای که هنوز عنوان نشده است. این قانون پیشنهاد میکند تا کد مالیاتی ایالتی را « برای معافیت از فروش یا استفاده از برق مورد استفاده در استخراج تجاری دارایی‌های دیجیتال »  اصلاح کند و احتمالاً فقط برای استخراج‌کنندگان تجاری که در تأسیسات حداقل  75000  فوت مربع – تقریباً  6968  متر مربع کار می‌کنند ، اعمال میشود.

لایحه پیشنهادی آخرین مورد از مجموعه اقدامات دولتی است که هدف آن تشویق استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال به راه‌اندازی فروشگاه است. در ژانویه ، قانونگذاران ایلینویز لایحه‌ای را ارائه کردند که مشوق‌های مالیاتی را برای مراکز داده‌ای که در استخراج کریپتو کار می‌کنند ، افزایش میدهد . کنتاکی قانون مشابهی را در مارس  2021  پیشنهاد کرد.

هزینه های برق همچنان یک عامل اصلی برای شرکت های رمزارزی و به دنبال گسترش فعالیت های خود در ایالات متحده و فراتر از آن است. شرکت استخراج بیتکوین کانادایی  Bitfarms   در ماه نوامبر اعلام کرد که در حال برنامه ریزی برای ساخت اولین مرکز داده خود در ایالت واشنگتن ، با استناد به

” الکتریسیته مقرون به صرفه ” و نرخ تولید میباشد .

تگزاس همچنین به دنبال سرکوب استخراج معادن در چین ، تعدادی شرکت را دریافت کرده است که احتمالاً به دلیل مقررات زدایی شبکه برق و منابع انرژی تجدیدپذیر این ایالت میباشد .

انتظار میرود که گرجستان بعنوان بخشی از توافق با شرکت ماینینگ ، ISW Holdings  و Bit5iv ، تا اکتبر  56000  ماینر بیت فعال در این ایالت داشته باشد.

علاوه بر این ، قانونگذار ایالتی لایحه‌ای را در مارس  2021 تصویب کرد که در آن از مقامات آموزش و پرورش می‌خواهد یک برنامه تحصیلی در دبیرستان مبتنی بر سواد مالی که شامل ارزهای دیجیتال است، اجرا کنند .

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .