معرفی الگوهای تولید محتوا با NFT

Content creators introducing a new paradigm with NFTs

0

تولیدکنندگان محتوا الگوی جدیدی را با NFT ها معرفی می کنند

هنرمندان و تولیدکنندگان محتوا با در دست گرفتن کنترل برندهای خود از طریق NFT، اقتصاد  را از مرز 100 میلیارد دلار عبور می دهند.

توکن های غیرقابل تغییر (NFT) محیطی را ایجاد کرده اند که هنرمندان می توانند کنترل کار و امور مالی خود را در دست بگیرند. کارشناسان موافق هستند که هنرمندان و سازندگانی که کار خود را توکن می کنند و آن را به عنوان NFT منتشر می کنند، دیگر مجبور نیستند با واسطه های شخص ثالث سروکار داشته باشند.

اگرچه گالری‌ها به‌طور سنتی کار خود را در جذب خریداران انجام می‌دادند، اما به دلیل اینکه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز ارزان‌تر (DApps) ارتباط مستقیم با هنرمندان مورد علاقه‌شان را برای سرمایه‌گذاران آسان‌تر می‌کنند، شاهد کاهش کاربردشان هستند. این در حال ایجاد یک الگوی جدید در اقتصاد سازنده است که توسط NFT ها هدایت می شود.

از آنجایی که اقتصاد سازندگان از مرز 100 میلیارد دلار با نکات مثبت زیادی عبور کرده است، و بازارهای NFT OpenSea و LooksRare که طبق ردیاب بازار DappRadar بیش از 100 میلیون دلار در روز انجام می دهند، برای سازندگان منطقی است که بفهمند چگونه می توانند ارزش بیشتری را استخراج کنند. برای کاری که تولید می کنند.

دانیل وبر، هنرمند استرالیایی NFT، احساس می‌کند که هنرمندان بیشتری باید کارهای خود را نشانه‌گذاری کنند و کنترل برند شخصی خود را در دست بگیرند. در ایمیلی به Cointelegraph، این هنرمند 10 ساله کاستی‌های بسیاری را که در صنعت هنر سنتی درک می‌کند و اینکه چگونه NFT به او کمک کرده است تا آنها را دور بزند، بیان کرد. او یکی از طرفداران قوی NFT ها به عنوان ابزاری جدید برای سازندگان است.

در دسترس بودن جنبه مهمی برای هنرمندان است زیرا با دیدن آثار بیشتر افراد شانس خود را برای فروش افزایش می دهند. فضای NFT تعامل مستقیم بین هنرمندان و طرفداران را بدون نیاز به واسطه تسهیل می کند. این چیزی است که وبر آن را “چرخه زیبا” می نامد.

مهندس ارشد سابق وب‌سایت وبلاگ نویسی Medium Julien Genestoux موافق است که هنرمندان و تولیدکنندگان محتوا باید کنترل محصولات خود را از طریق NFTها، از جمله تعامل با طرفداران، در دست بگیرند.

Genestoux معتقد است که سازندگان این فرصت را دارند که خودشان را همانطور که می‌خواهند تبلیغ کنند، اما بار اضافی در انجام این کار وجود دارد. او گفت قبل از اینکه سازندگان به عنوان مدیران خود در پلتفرم خود عمل کنند، “آنها باید بپرسند که چه رابطه ای با طرفداران خود می خواهند و چه چیز خاصی می توانند به خود ارائه دهند.”

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .