معرفی قانون آزادی مالی در مجلس فلوریدا

Florida Rep. Donalds introduces Financial Freedom Act companion bill in the House

0

معرفی قانون آزادی مالی در مجلس فلوریدا

 

نماینده جمهوری‌خواه کنگره ( بایرون دونالدز )  از لایحه سناتور تامی توبرویل و شرکت‌های خدمات مالی که می‌خواهند رمزارزها را در محصولات   K 401 خود بگنجانند ، حمایت می‌کند.

( بایرون دونالدز ، نماینده جمهوری‌خواه فلوریدا ) قانون آزادی مالی را روز جمعه به مجلس نمایندگان ایالات متحده ارائه کرد تا از محدود کردن انواع سرمایه‌گذاری‌هایی که می‌تواند در  K 401 ) ) خودگردان آمریکایی‌ها گنجانده شود ، توسط وزارت کار ایالات متحده جلوگیری می‌کند . این لایحه همراه با لایحه سنا سناتور تامی توبرویل در 5 مه آلاباما میباشد.

قانون آزادی مالی به عنوان واکنشی به گزارش انطباق وزارت کار ایالات متحده (DOL  ) در تاریخ 10 مارس معرفی شد که اعتراضاتی را نسبت به گنجاندن ارزهای دیجیتال در برنامه های بازنشستگی ( K 401   ) مطرح کرد . این گزارش به اداره امنیت کارکنان هشدار داد :

« انتظار دارد یک برنامه تحقیقاتی با هدف طرح‌هایی که سرمایه‌گذاری‌های مشارکت‌کنندگان در ارزهای دیجیتال و محصولات مرتبط را ارائه و اقدامات مناسب برای محافظت از منافع شرکت‌کنندگان و ذینفعان در رابطه با این سرمایه‌گذاری‌ها انجام دهد ».

گزارش  DOL  پاسخی را از سوی غول خدمات مالی  Fidelity Investments در پی داشت که به آنچه به عنوان زبان نامشخص و موضعی که از هدف قانونی ایجاد برنامه  k 401  منحرف شده بود ، اعتراض کرد. از وزارت دفاع درخواست کرد که گزارش را روشن کند یا آن را پس بگیرد. دو هفته بعد، Fidelity  به تعدادی از شرکت های خدمات مالی کوچکتر پیوست تا بیت کوین را به دارندگان طرح  (  k 401  ) ارائه دهند.

 

 

توبرویل در سرمقاله‌ای در  CNBC  قبل از معرفی لایحه‌اش پاسخ داد :

 

” انتخاب اینکه پس‌اندازهای دوران بازنشستگی خود را در چه چیزی سرمایه‌گذاری می‌کنید باید با شما باشد – نه دولت ،

چه به چشم انداز اقتصادی بلند مدت ارز دیجیتال اعتقاد داشته باشید چه نداشته باشید .”

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .