معرفی 50 پروژه برتر توسط صرافی Coinbase

Coinbase to increase transparency on potential 2022 listings

0

معرفی  50 پروژه برتر توسط صرافی  Coinbase

 

این صرافی نام  50 پروژه را منتشر کرد که احتمالاً می‌توانند در سه ماهه دوم سال  2022 به عنوان راهی برای افزودن تقارن اطلاعاتی به بازارهای ارزهای دیجیتال ملحق شوند .

بزرگ‌ترین صرافی رمزارز آمریکا (  Coinbase  )  فهرست بلندبالایی از توکن‌هایی را که به‌طور بالقوه می‌تواند در سه‌ماهه دوم سال  2022 فهرست کند ، برای افزایش شفافیت اعلام کرد.

یک پست وبلاگ  12 آوریل از صرافی شامل فهرستی از توکن های در حال بررسی است ، اما اشاره میکند که نشانه های دیگری ممکن است در دست بررسی باشند اما به طور خاص ذکر نشده باشند. از جمله موارد موجود در رادار آنها ، 45 توکن  ERC-20  در شبکه اتریوم و پنج توکن SPL در شبکه Solana (SOL)  هستند.

برخی از توکن‌های با ارزش بازار نسبتاً بزرگ عبارتند از Binance USD (BUSD) که سومین استیبل کوین بزرگ در بازار است و یکی از بزرگترین پروژه‌های  DAO BitDAO (BIT)  که ارزش بازار آن کمی بیش از 1 میلیارد دلار است .

این صرافی بیان کرد که رویکرد جدید آن نسبت به فهرست‌بندی نشانه‌ها همچنین « تا حد امکان تقارن اطلاعاتی » را فراهم می‌کند .

همچنین شانس سناریوی ورودی و خروجی را در روز فهرست بندی کاهش می دهد زیرا می توان با دانش پیشرفته یک فهرست، دیوانگی تجارت خرده فروشی را کاهش داد . در حالی که در سایر صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز بسیار رایج‌تر است، کوین‌بیس سهم خود را از چنین اقدامات قیمتی روی سکه‌هایی که فهرست کرده است داشته است. در سال 2020، شبکه  OMG (OMG)  در عرض 15 دقیقه پس از فهرست شدن در Coinbase، 200٪  پمپاژ کرد و لحظاتی بعد از کار افتاد.

پروژه‌های کریپتو از توجه فهرست کوین‌بیس یا حتی پتانسیل‌هایی که می‌تواند به همراه داشته باشد آگاه هستند. توکنایزر داده های مالی غیرمتمرکز (  DeFi  )  نسبتاً کوچک پروتکل داده های بزرگ (  BDP ) با ارزش بازار 3.3 میلیون دلاری طبق گفته CoinGecko ، امروز در توییتی از اینکه  Coinbase  به آن نگاه میکند به احتمال زیاد در لیست قرار گرفته است، راضی  میباشد.

با این حال ، در حالیکه افزایش شفافیت ممکن است برای سرمایه‌گذاران و پروژه‌ها یک موهبت باشد ، معامله‌گر باتجربه رمزارز از حساب توییتر @12yearoldwithcc  معتقد است که فهرست‌های بالقوه ضعیف هستند. این حساب کاربری امروز توییت کرد که صرافی   Coinbase  در دوران فلاپ خود است.

در مجموع ، هفته ای پرتلاطم برای این صرافی بوده است، زیرا برای اولین بار در  8 آوریل خدمات معاملاتی را در هند راه اندازی کرد اما به طور ناگهانی خدمات سفارش خرید را تحت فشار تنظیم کنندگان خدمات پرداخت محلی در  11 آوریل به حالت تعلیق درآورد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .