مقررات سختگیرانه در خصوص استیبل کوین ها

SEC Commissioner Expects Tighter Stablecoin Regulation

0

مقررات سختگیرانه در خصوص استیبل کوین ها

 

کمیسیونر بورس و اوراق بهادار آمریکا  انتظار دارد مقررات سخت گیرانه تری برای استیبل کوین داشته باشد – یلن می گوید استیبل کوین ها تهدید واقعی برای ثبات مالی نیستند .

یک کمیسیونر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (  SEC ) انتظار دارد که شاهد مقررات سختگیرانه تر در مورد استیبل کوین ها باشد . با این حال ،( جانت یلن )، وزیر خزانه‌داری می‌گوید که استیبل کوین‌ها در حال حاضر « تهدیدی واقعی » برای ثبات مالی کشور نیستند.

تنظیم استیبل کوین‌ها موضوع داغ این هفته پس از شکست پروژه  Terra بود که باعث شد  UST  ارزش دلاری خود را از دست بدهد و  LUNA تا نزدیک به صفر سقوط کند.

یک کمیسیونر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ( هستر پیرس )، روز پنجشنبه در جریان رویدادی که توسط اندیشکده سیاست انجمن نهادهای مالی و پولی رسمی مستقر در لندن برگزار شد ، درباره مقررات ارزهای دیجیتال صحبت کرد .

پیرس که در جامعه کریپتو به عنوان ” مادر رمزارزها ” شناخته می شود ، اشاره کرد که مقررات سختگیرانه تر در مورد ارزهای دیجیتال ، به ویژه استیبل کوین ها ، ممکن است به زودی در راه باشد. از او نقل شده است که گفت : جایی که ممکن است شاهد حرکتی باشیم ، حول محور استیبل کوین هاست …

این حوزه ای میباشد که بدیهی نیست این هفته توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

قانونگذاران ایالات متحده بر نیاز فوری به مقررات استیبل کوین تاکید کرده اند .( جانت یلن ، وزیر خزانه داری،)  در شهادت خود در مقابل کمیته امور بانکی ، مسکن و شهری سنا در این هفته تاکید کرد که تصویب قانونی برای کنترل استیبل کوین های پرداخت برای کنگره مهم و ضروری است.

هم شورای نظارت بر ثبات مالی  و هم هیئت فدرال رزرو در مورد خطرات اجرای استیبل کوین که ثبات مالی کشور را تهدید می کند ، هشدارهایی داده اند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .