مقیاس بندی جدید Elon Musk ، ( دوج کوین برتر از بیتکوین .. )

Elon Musk Claims Dogecoin Will Win

0

از نظر ( ایلان ماسک ) اگر مقیاس بندی صورت گیرد ، دوج کوین میتواند بیتکوین را شکست دهد ..

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا – در پاسخ به توییتی که به مقایسه دوج کوین و بیت کوین پرداخته بود اظهار داشت که درصورت اعمال چند تغییر عمده ، میم کوین مورد علاقه او به سادگی برنده این مبارزه خواهد بود.

ماسک معتقد است زمان و اندازه بلاک دوج کوین باید ده برابر شود .

هم بیت کوین و هم این میم کوین الهام گرفته از   Shiba Inu دارای محدودیت اندازه دلخواه بلاک  1  مگابایتی هستند .

هر بلاک بزرگتر از آن میزان فاقد اعتبار تلقی می شود . از آنجا که دوج کوین در ابتدا فقط به عنوان یک کپی ساده از الگوهای رفتاری بزرگترین  رمزارز  بازار ایجاد شد ، این شباهت اصلاً تعجب آور نیست.

با این حال ، این میم کوین به گونه ای طراحی شده است که زمان تراکنش سریع تری نسبت به بیت کوین دارد . ماینرهای دوج کوین به جای هر  10 دقیقه ، در هر دقیقه بلاک های جدید استخراج می کنند ، اما ظاهراً این میزان هم برای این میلیاردر رضایت بخش نیست.

علاوه برآن ، ماسک قصد دارد کارمزد تراکنش های دوج کوین هم تا  100  برابر از آنچه اکنون هست کمتر کند ؛ به عقیده وی این بهبودی می تواند جذابیت این  رمزارز  را برای ترید دو چندان کند.

گفتنی است که روز  15  می ( 25 اردیبهشت ) متوسط ​​کارمزد تراکنش های دوج کوین معادل  1.59  دلار بوده است که  824 درصد بیشتر از سه ماه قبل می باشد .

 

آیا ایلان ماسک ( کوین )  مخصوص خود را راه اندازی می کند ؟

ایلان ماسک در یک توییت مجزا ،  ادعا می کند که ایجاد یک کوین شخصی کار پرزحمتی است هرچند اذعان داشته است که در صورتی که دوج کوین نتواند انتظارات وی را برآورده کند ، پذیرای این ایده خواهد بود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .