ممنوعیت مشتقات Crypto در انگلیس ، سرمایه گذاران را محافظت نمی کند

Crypto Long & Short: A UK Ban on Crypto Derivatives Will Hurt, Not Protect, Investors

0

ممنوعیت مشتقات Crypto در انگلیس ، سرمایه گذاران را محافظت نمی کند

این هفته سازمان رفتار مالی انگلیس (FCA) ، که خدمات مالی کشور را تنظیم می کند ، ممنوعیت فروش مشتقات رمزارز شده و اسکناس های مبادله شده (ETN) به سرمایه گذاران خرده فروشی را صادر کرد.

اگرچه به نظر می رسد این مورد برای بازارهای دارایی رمزپایه به طور کلی مهم نیست – سرمایه گذاران خرده فروشی انگلیس به هر حال آنقدرها مشتاق رمزپایه نبودند و بازار اصلاً واکنشی نشان نمی داد – ولی پیام هشدار دهنده موجود آن را باید مورد توجه قرار داد.

این پیام با صدای بلند می گوید: “ما دارایی های رمزپایه را دوست نداریم.”

در صورتی که فکر می کنید من اغراق می کنم ، بیانیه سیاست با این جمله شروع می شود: “شواهد فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد مجموعه های رمزارز به مصرف کنندگان و بازارها آسیب می رسانند.” (در واقع ، چنین چیزی وجود ندارد و دیدن اینکه یک تنظیم کننده مالی چنین ادعایی جسورانه و بدون هیچ مدرکی اثبات می کند ، مغایرت دارد.)

خود پیام خوب است. همه دارایی رمزارز را دوست ندارند. اما این یک تنظیم کننده مالی است که وظیفه آن محافظت از سرمایه گذاران ، قضاوت درباره گروه های دارایی جدید نیست. اسناد همراه این ممنوعیت مانند انعکاس نظرات شخصی برخی از اعضای ارشد خوانده می شوند و نمایانگر یک قدم بزرگ از ماموریت و وظایف تنظیم کننده هستند.

از قضا ، این دقیقاً همان نوع کنترل متمرکز غیر منطقی است که دارایی های رمزارز برای دور زدن ایجاد شده اند.

خیلی سخت

یک پیام ثانویه ، همچنین نگران کننده ، می گوید FCA فکر می کند سرمایه گذاران خرده فروشی قادر به درک موضوعات جدید نیستند.

این استدلال با لحنی “به نفع خود شما” ارائه می شود – FCA به سرمایه گذاران اطمینان می دهد که از ضررهای بین 19 تا 101 میلیون پوند در سال جلوگیری می کند. این به خودی خود به هوش سرمایه گذاران خرده فروشی توهین می کند ، زیرا هر روشی که برای محاسبه این رقم استفاده می کردند ، باند بسیار گسترده ای تولید می کرد که حتی از راه دور هم قابل اعتماد نیست. من تعجب می کنم که هر سال همان مصرف کنندگان خرده فروشی در قرعه کشی ملی چه مقدار ضرر می کنند.

با توجه به خبرنامه FCA ، بیایید نگاهی به پنج دلیل اصلی این ممنوعیت بیندازیم.

  • نخست “ماهیت ذاتی دارایی های اساسی است ، به این معنی که آنها هیچ پایه قابل اعتمادی برای ارزیابی ندارند.” جدی ، کاری را که در این بازارها انجام می دهد به من نشان دهید. خوب ، این ممکن است اغراق جزئی باشد ، اما این ایده که قیمت های بازار به ارزیابی های عادلانه پاسخ می دهند.

به علاوه ، دارایی رمزارز نوع جدیدی از دارایی است. آنها به روشهای سنتی ارزیابی پاسخ نمی دهند ، اما این بدان معنا نیست که آنها هیچ محرک ارزشی ندارند. کارهای زیادی برای تعمیق و گسترش درک اینها انجام شده است.

  • دوم ، ما “شیوع سواستفاده از بازار و جرایم مالی در بازار ثانویه (به عنوان مثال سرقت اینترنتی)” داریم. ممکن است به یاد بیاورید که در اواخر ماه سپتامبر ، اسنادی که به نام پرونده های FinCEN فاش شده است نشان داد که خزانه داری ایالات متحده به دلیل وقوع نسبتاً زیاد جرایم مالی که هیچ ارتباطی با رمزارز ندارد ، انگلیس را “حوزه قضایی با ریسک بالاتر” عنوان کرده است
  • “بی ثباتی شدید در حرکات قیمت دارایی های رمزارز” ذکر شده نیز عذر موجهی است. دارایی های رمزارز ناپایدار هستند ، اما نوسانات بیت کوین در طول سالها رو به کاهش است و به اندازه برخی از سهامی که سرمایه گذاران می توانند مشتقات آنها را خریداری کنند ، بی ثبات ترنیست. با این حال ، نمی بینید سرمایه گذاران خرده فروشی انگلیس از خرید و فروش مشتقات تسلا منع شده باشند.
  • در سراسر بیانیه ، FCA اغلب به “درک ناکافی از دارایی های رمزارزشده توسط مصرف کنندگان خرده فروشی” اشاره می کند. این فقط تسلیم کننده است. آنها از کجا می دانند درک کافی نیست؟ این فرض مساوی است با اینکه سرمایه گذاران خرده فروشی قادر به انجام تحقیقات خود و درک مطلب نیستند. من مطمئن هستم که بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی هستند که دارایی های رمزارز را بهتر از FCA درک می کنند.

علاوه بر این ، نتایج نظرسنجی مصرف کنندگان FCA که در ژوئیه سال جاری منتشر شد ، نشان داد که “اکثر دارندگان دارایی های رمزارزبه طور کلی در مورد محصول آگاهی دارند ، از عدم حمایت نظارتی ارائه شده آگاهی دارند و خطر نوسان قیمت را درک می کنند.” تحقیقات خود FCA نشان می دهد که سرمایه گذاران رمزارز خرده فروشی تکالیف خود را انجام داده اند. تصمیم گیری در مورد “ناکافی بودن تکالیف” برای تنظیم یک تنظیم کننده مالی ، اقدامی نامناسب به نظر می رسد ، مخصوصاً در صورت عدم توجیه

  • سرانجام ، “عدم نیاز به سرمایه گذاری برای مصرف کنندگان خرده فروشی برای سرمایه گذاری در این محصولات” داشته باشیم. آیا وظیفه FCA این است که نیازهای بازار را تعیین کند؟ آیا بازار واقعاً به صندوق های قابل معامله در بورس سهام (ETF) نیاز دارد؟ بسیاری از سرمایه گذاران مشهور ، با سابقه طولانی با احترام و دقت ، استدلال کرده اند که دارایی های رمزارزشده نیاز به یک حصاردر برابر تورم و آشفتگی های مالی را برآورده می کنند.

بیش از حد آسان

به نظر می رسد که شواهد بیشتری لازم است مبنی بر این امر که در مورد عدم افشای اطلاعات یا نظارت بیشتر در مورد کاهش علاقه به یک نوع دارایی جدید نیست ، این ممنوعیت شامل ETN است. این احتمالاً تأثیر بیشتری نسبت به ممنوعیت مشتقات خواهد داشت ، زیرا ETN برای سرمایه گذاران خرده فروشی موثر در بازارهای رمزارز است. همچنین گیج کننده تر است ، زیرا ریسک ETN بسیار کمتر از مشتقات است.

مشخصات ریسک بی ربط است. FCA اذعان می کند که ETN ها با یک دفترچه راهنمای اطلاعات فروخته می شوند ، اما حتی “به مصرف کنندگان خرده فروشی اجازه نمی دهد که ETN های رمزارز شده را به طور قابل اعتماد ارزیابی کنند.”

FCA همچنین اذعان می کند که ETN ها در صرافی های تنظیم شده تجارت می کنند. با این حال ، “مصرف کنندگان خرده فروشی هنوز هم به طور قابل اعتماد قادر به پیش بینی تأثیرات احتمالی قیمت ناشی از مسائل موجود در بازارهای دارایی رمزارز” نیستند (به نظر می رسد در بازارهای سهام راحت تر باشد). حدس زده اید این بدان معناست که آنها “نمی توانند برای آنها یا ETN به طور قابل اعتماد ارزش گذاری کنند.”

ETN ها از اهرم استفاده نمی کنند. اما این مهم نیست ، آنچه مهم است توانایی سرمایه گذاران در ارزیابی صحیح امور است.

در محدوده

احتمالاً متعجب شده اید که چرا این ممنوعیت به دارایی های رمزارز گسترش نیافته است ، در حالی که بدیهی است دارایی ها مشکل دارند و نه بسته بندی آن.

پاسخ ممکن است در همان نظرسنجی مصرف کننده باشد که در بالا ذکر شد ، که نشان می دهد 83٪ از ساکنان انگلیس که ارزهای رمزپایه خریداری کرده اند ، این کار را از طریق غیر انگلیس انجام داده اند. مبادلات مبتنی بر FCA متوجه شود که ممنوعیت کاملاً بی فایده است؟ یا شاید همان شرکت هایی که FCA را تأمین مالی می کنند (اعضای صنعت خدمات مالی انگلستان) برای نجات بخشهایی که می تواند جریانهای سودآوری در آینده باشد ، فشار وارد کرده اند؟

با این حال ، در منع مشتقات ، FCA در یکی از موارد اصلی خود شکست می خورد. ممانعت کردن سرمایه گذاران کوچک برای جلوگیری از مواضع خود و / یا سوق دادن سرمایه گذاران به سیستم عامل های خارج از کشور با نظم کمتر ، به نظر حمایت از مشتری نمی رسد. حذف سرنشینان نسبتاً ایمن ETN از طیف وسیعی از ابزارهای رمزارزموجود ، به معنای این است که سرمایه گذاران خرده فروشی باید تنظیمات  با امنیت کمتر را انجام دهند.

این ممنوعیت همچنین به صنعت رمزارز آسیب می رساند. مشتقات جز component اساسی بازارهای کارآمد هستند. آنها با اجازه دادن به اظهار نظرهای مختلف به کشف قیمت کمک می کنند ، و با ارائه محافظت از نقصان ، نقدینگی را تشویق می کنند. مشتقات رمزارز هنوز در دسترس مشتریان موسسه ای است که بر بازار تسلط دارند ، بنابراین تأثیر فوری ممکن است کم باشد. اما اقداماتی از این قبیل نابرابری را تشدید می کند و فرصتهای بازگشت را در اختیار افرادی که قدرت مالی دارند متمرکز می کند. بازارها نباید فقط مختص موسسات باشد.

توجه داشته باشید که این ممنوعیت به سرمایه گذاران پیچیده و افراد با ارزش خالص با اعتبار مجاز تسویه می شود ، به این دلیل که این سرمایه گذاران ضرر بیشتری دارند. FCA تصمیم گرفته است که این افراد باتجربه و / یا ثروتمند حق استفاده از پول خود را برای به خطر انداختن انتخاب مالی خود ندارند.

انجام کار

اکنون ، ارزش دارایی های منصفانه و رمزارز شده روی حیله و تزویر است. نظریه ها فراوان است ، اما هیچ کس “نمی داند” چگونه این کار را انجام دهد. در اینجا ما یک بازار جوان با عوامل اساسی کاملاً متفاوت داریم که با فناوری استفاده می شود و مجموعه داده های کاملاً متفاوتی را از بین می برد که تحلیلگران سراسر صنعت در حال جستجوی آن هستند.

این یکی از دلایلی است که مجموعه ما گزارش ها و وبینارهای خود را درباره اصول دارایی رمزارز آغاز کرد ، با هدف پیشرفت مکالمه در مورد چگونگی ارزش گذاری دارایی های رمزارزاین نیز یکی از جنبه های هیجان انگیز صنعت ماست: فرصت “کشف” قلمرو ثبت نشده در تحقیقات دارایی ، ایجاد زمینه هایی برای ادامه اکتشاف و ایجاد یک رشته جدید در تجزیه و تحلیل مالی.

با تکامل دانش ما ، مدل های ارزیابی با بینش اضافی ارائه شده توسط داده های در دسترس سرمایه گذاران در دارایی های سنتی ، ظاهر می شوند. دارایی های رمزارز در نهایت به عنوان یک نوع سرمایه گذاری بسیار شفاف و سرشار از اطلاعات نسبت به سهام دیده می شوند. روزی ما به گذشته نگاه خواهیم کرد و تعجب خواهیم کرد که چگونه به اطلاعاتی که توسط شرکت های صادر کننده ارائه شده است. ارائه دهندگان خدمات قراردادی حسابرسی شده و در سیستم عامل هایی با هزینه های پنهان یا قابل درک ، فروخته ایم ، اعتماد می کنیم. ظهور دارایی های رمزارز شده و مجموعه داده های غیرمعمول آنها احتمالاً بیشترین تأثیر را در ارزیابی سرمایه گذاری دارد از زمانی که گراهام چارچوب تحلیل امنیتی خود را در سال 1934 آزاد کردند.

عدم توانایی سرمایه گذاران در ارزیابی عادلانه دارایی های رمزارز مشکلی نیست. عدم آینده نگری FCA  مشکل است.

کسی هنوز می داند چه خبر است؟

در روز جمعه ، بیت کوین برای اولین بار از اواسط سپتامبر 11000 دلار پس از یک هفته کمبود 10،600 دلار فروخته شد.

این می تواند تا حدودی نشان دهنده ضعف دلار در اواخر هفته و بازگشت خوش بینی به بازارهای سهام باشد. همچنین می تواند در نتیجه این خبر باشد که پردازنده پرداخت Square برای خزانه خود نزدیک به 50 میلیون دلار BTC خریداری کرده است – خرید قبلاً اتفاق افتاده است ، اما به نظر می رسد بازار انتظار دارد سایر شرکت های بزرگ نیز همین روند را دنبال کنند.

علاوه بر این ، احساس می شود که قیمت BTC طی دو هفته گذشته چندین ضربه را تحمل کرده است (مانند اتهامات کیفری علیه BitMEX مبادله مشتقات ، هک قابل توجه در مبادله رمزارز KuCoin و اخلال در گفتگوهای محرک در ایالات متحده) بدون افت قابل توجه.

در واقع ، علی رغم اخبار قابل توجه در بازار ، نوسانات سالانه 30 روزه بیت کوین به سطوحی کاهش یافت که از زمان رکود تابستان دیده نشده است.

پیوندهای زنجیره ای

شرکت پرداخت اسکوئر به رهبری جک دورسی ، مدیر عامل توییتر ، به جمع شرکتهایی پیوسته است که بخشی از دارایی های خزانه داری را در بیت کوین قرار می دهند. این هفته مشخص شد که 4709 بیت کوین خریداری کرده است ، 50 میلیون دلار سرمایه گذاری که 1٪ از کل دارایی شرکت را نشان می دهد. TAKEAWAY: Square بیش از اینکه بخشی از خزانه خود را به بیت کوین اختصاص دهد ، انجام داده است. همچنین چگونگی نحوه کار برای بنگاه های دیگر با توجه به انجام همان کار نوشته شده است. در نهایت این می تواند حتی بیشتر از تبلیغات در مورد سرمایه گذاری باعث تشویق شود ، زیرا من گمان می کنم که ایده قرار دادن وجوه شرکت ها در ریل های کاملاً متفاوت ، استفاده از واسطه های ناآشنا ، باید برای خزانه داران شرکت ترسناک باشد. اسکوئر حتی توضیح می دهد که چگونه این دارایی در ترازنامه حساب می شود ، جزئیاتی که من در جای دیگری ندیده ام.

افت قیمت برای بسیاری از رمزهای مالی غیرمتمرکز ، ازدحام در بلاکچین Ethereum را کاهش داده و هزینه ها را به سطح ماه آگوست کاهش داده است. TAKEAWAY: این مشکل از بین نرفته است – هزینه ها هنوز به مراتب بالاتر از سطح دیده شده در نیمه اول سال است و هنوز هم ممکن است تأثیر مهمی بر رشد شبکه بگذارد.

(توجه: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقش هزینه ها در توسعه اکوسیستم اتریوم ، برای یک رویداد مجازی یک روزه با موضوع اتریوم و به روزرسانی آینده آن با ما همراه شوید.)

صرافی شیکاگو (CME) ، بزرگترین بازار تحت نظارت ایالات متحده برای معاملات آتی بیت کوین ، معامله گران ارزهای رمزپایه شده را صدا کرده است تا علاقه خود را به لیست معاملات آتی (ETH) و گزینه ها ارزیابی کنند. TAKEAWAY: سال گذشته ، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) ، هیت تاربرت ، در یک رویداد CoinDesk روی صحنه گفت که انتظار دارد آینده های اتر را در سال 2020 ببیند. در آن زمان ، من ابراز تردید کردم ، به دلیل عدم اطمینان در مورد عرضه آینده Ethereum 2.0. خوشحال خواهم شد که اشتباه من ثابت شود ، زیرا معاملات آتی ETH در یک سیستم مشتقه تنظیم شده به سرمایه گذاران نهادی گزینه های بیشتری در قالب بندی پایان نامه های سرمایه گذاری خود می دهد.

پرونده های نیمه اول امسال نشان می دهد كه چارلز شواب سرمایه گذارو مدیر شركت و دو صندوق Vanguard سهام شركت معدن Crypto Riot Blockchain خریداری كرده اند. تعداد اندکی از وجوه در Riot ، ارائه دهنده خدمات استخراج بیت کوین HIVE ، شرکت استخراج Hut 8 و پلتفرم دارایی های دیجیتال مستقر در هنگ کنگ BC Group سرمایه گذاری شده است. TAKEAWAY: این امر به علاقه روزافزون در شرکت های ذکر شده در معرض بازار دارایی های رمزارز اشاره دارد ، که می تواند در محدوده وسیع تری از وجوه تنظیم شده نسبت به دارایی های رمزارز شده مستقیم نگهداری شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد برخی از این شرکت ها ، گزارش های اخیر شرکت صنعت رمزارز را بررسی کنید.

Ria Bhutoria از دارایی های دیجیتال Fidelity نقش دلالان برتر در بازارهای دارایی رمزارز را توضیح می دهد – همانطور که در مورد همه رمزارز ها ، متفاوت از نمونه سنتی است.

سرمایه گذار لین آلدن نگاهی تحلیلی به همبستگی بیت کوین و چگونگی کرایه قیمت بیت کوین در زمان های مثبت در مقابل بازده واقعی منفی و تأثیر گفتگوهای بسته محرک می اندازد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .