منفی بودن مجموع ورودی های بیت به صرافی ها

Total exchange BTC inflows have been net negative since July '21

0

منفی بودن مجموعه ورودی های بیتکوین به صرافی ها

 

از ژوئیه گذشته به بیشتر صرافی‌ها به جز  Binance ،  FTX ، Bittrex  و  Bitfinex ، جریان‌های خروجی بیشتری نسبت به ورودی‌ها وجود داشته است ، که نشان می‌دهد ممکن است فروشندگان طبق گفته گلس‌نود خسته شده باشند.

جریان ورودی بیت کوین در تمام صرافی ها از ژوئیه گذشته به طور خالص منفی بوده است، اما چهار صرافی اصلی برخلاف این روند با تقریباً مقدار یکسانی از خالص ورودی مثبت کار می کنند.

از ژوئیه گذشته تا کنون  46000  بیت کوین  ( به ارزش حدود 1.8 میلیارد دلار به قیمت فعلی )  از تمامی صرافی های ارز دیجیتال خارج شده است .

بر اساس اطلاعات منتشر شده از خبرنامه شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین  Glassnode  در 7 مارس، تنها بایننس ، بیت‌ترکس ، بیت‌فینکس و  FTX  ورودی مثبت خالص  207000  بیت کوین  داشته‌اند . در همین بازه زمانی ، جریان خروجی خالص از سایر صرافی‌های ردیابی شده در مجموع به  253 هزار بیتکوین رسیده است.

FTX  و  Huobi  چشمگیرترین تغییر را در دارایی های  BTC  خود از جولای گذشته تجربه کرده اند . در حالیکه  FTX  بیش از سه برابر میزان بیتکوین خود را به  103200  رسانده است ، دارایی Huobi  از بیش از  400000  بیت کوین در مارس  2020  به تنها 12300  بیت کوین یا حدود   6 درصد از آنچه در اختیار داشت کاهش یافته است.

خالص خروجی ها از سال گذشته ، با چند جهش عمده در ماه اوت و اخیراً در  11 ژانویه ثابت بوده است .

با این حال ، Glassnode  جریان نسبتاً کم فعلی را به « مقیاس عدم اطمینان بازار در حال حاضر » نسبت می‌دهد و پیشنهاد می‌کند که بازار معاملات کریپتو ، به طور کلی ، به منظور محافظت از ریسک ، به معاملات مشتقات بیش از فروش نقدی روی آورده است.

جریان های ورودی ارز برای کمک به درک بهتر از اینکه آیا سرمایه گذاران آماده نقدینگی یا نگهداری توکن های خود هستند، اندازه گیری می شوند . خالص جریان ورودی فشار فروش ورودی را نشان می دهد در حالی که جریان خالص خروجی نشان دهنده توقف بیشتر است.

 

توکن هایی که در زنجیره باقی می‌مانند ، قیمت واقعی  24100  دلار برای هر بیتکوین را حفظ می‌کنند ، که نشان می‌دهد اکثر دارندگان از حاشیه سود 63 درصدی برخوردار هستند . قیمت واقعی میانگین قیمت تمام سکه ها در زمانی است که روی زنجیره جابجا شدند.

قیمت واقعی در تضاد با قیمت ضمنی  39200  دلار است. قیمت ضمنی یک قیمت ارزش منصفانه تخمینی برای هر سکه است و در حال حاضر دقیقاً زیر نقطه سربه سر است زیرا طبق CoinGecko BTC  در زمان نگارش این مقاله با قیمت  38346  دلار معامله می شد.

در حال حاضر ، دارندگان کوتاه‌مدت تا حدود  15  درصد زیر آب هستند زیرا میانگین قیمت سکه‌هایی که در   155 روز گذشته روی زنجیره حرکت کرده‌اند ، طبق گفته گلس‌نود ، 46400  دلار است.

خبرنامه هشدار میدهد که هنوز خطر کاپیتولاسیون نهایی و کامل STH   و LTH”   وجود دارد که در انتهای چرخه های قبلی رخ داده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .