موجودی های اتر در مبادلات متمرکز به پایین ترین سطح از ژوئن سال 2019 رسیده است

Ether balances on centralized exchanges fall to lowest level since June 2019

0

موجودی های اتر در مبادلات متمرکز به پایین ترین سطح از ژوئن سال 2019 رسیده است

بر اساس تجزیه و تحلیل Glassnode ، مجموع Ethereum در مبادلات تقریباً دو سال اخیر به پایین ترین سطح رسیده است.

Glassnode تخمین می زند که در حال حاضر فقط 13.3 میلیون اتر در صرافی های متمرکز نگهداری می شود ،  که کمترین میزان آن در ژوئن 2019 بوده است. به همین ترتیب ، سیستم عامل های متمرکز تقریباً 52.4 میلیارد دلار ETH یا 11.5 درصد از کل تأمین Ethereum را در اختیار دارند.

از زمان رسیدن به حداکثر 19 میلیون ETH در سپتامبر 2020 ، تعداد اتر در مبادلات متمرکز 30 درصد کاهش یافته است.

تعادل کم ETH در مبادلات معمولاً برای بازارها، شیب صعودی تلقی می شود زیرا باعث کاهش عرضه نسبت به تقاضا در سیستم عامل های معاملاتی می شود. موازنه مبادلات ارزی نشان می دهد سرمایه گذاران دارایی های خود را به ذخیره مطمئن بلند مدت منتقل می کنند یا وجوه خود را استیک می کنند تا از طریق پروتکل های مالی غیرمتمرکز یا سهام ، سود کسب کنند.

در گزارش روز دوشنبه ” week on chain   ” ، بیان شده  که مقداری عرضه بیت کوین به نفع Ethereum کاهش یافته است.

Glassnode رفتار هزینه ای معاملات منطقی قدیمی بیت کوین را که بین 6 ماه تا 3 سال انجام نشده بود ، مرتبط دانسته و شواهدی یافت که نشان می دهد سرمایه گذاران اخیراً به ETH  روی آورده اند.

این گزارش افزود که فعالیتهای زنجیره ای طی چهار هفته گذشته در میان اقدامات صعودی اخیر اتر به طور قابل توجهی برای Ethereum سیرصعودی داشته است. تعداد کل شماره های قراردادهای هوشمند ، معاملات Uniswap و معاملات روزانه ، از ابتدای سال تاکنون شاهد افزایش قابل توجهی بوده اند.

معاملات روزانه در این هفته به بالاترین رقم 1.63 میلیون رسیده اند که 22.5 درصد افزایش نسبت به اوج قبلی در دسامبر 2017بوده است.

در زمان نگارش این مقاله ، قیمت Ethereum در کمتر از 3900 دلار معامله می شد – در حالی که در بالاترین قیمت همیشگی خود یعنی 4220 دلار در 10 ماه مه ، بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .