موفقیت تیم پولکادات در راه اندازی پاراچین

Polkadot envisions Web3 disruption with multiple parachain launches

0

 Polkadot اختلال در Web3 را با راه اندازی پاراچین  های چند گزینه ای پیش بینی می کند

تیم Polkadot پنج سال برای توسعه پاراچین ها سرمایه گذاری کرد که از طریق مزایده به تیم ها اختصاص یافت.

پلتفرم بلاک چین منبع باز Polkadot راه اندازی اولین پاراچین (یا زنجیره موازی) خود را با هدف بهبود قابلیت همکاری بین چندین بلاک چین اعلام کرد.

بر اساس این اعلامیه، تیم پولکادوت پنج سال برای توسعه پاراچین‌ها سرمایه‌گذاری کرد که از طریق مزایده به تیم‌هایی از جمله Acala، Moonbeam، Parallel Finance، Astar و Clover اختصاص یافت.

با استفاده از بلاک چین‌های مجزا که به صورت موازی در اکوسیستم پولکادوت اجرا می‌شوند، برندگان حراج می‌توانند اسلات‌ها را در زنجیره رله پولکادوت به مدت حداکثر 96 هفته در یک زمان اجاره کنند. زنجیره رله که توسط بنیانگذار Polkadot و یکی از بنیانگذاران اتریوم گاوین وود توسعه داده شده است، به هماهنگی اجماع و ارتباط بین پاراچین کمک می کند:

و همانطور که اکوسیستم رشد می کند، به ویژه با ظهور متاورژن های نوپا، ده ها پروتکل به طور فزاینده ای قابل مشاهده خواهند بود. در آن سناریو، یک بلاک چین وجود نخواهد داشت، اما چندین زنجیره به هم پیوسته خواهیم داشت.

پولکادوت (DOT) با کمی بیش از 5 سال فعالیت، در بین 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار دارد. این اکوسیستم قصد دارد تخصیص اسلات فعلی خود را از 5 تا 100 اسلات پاراچین، حداکثر ظرفیت برای زنجیره رله، افزایش دهد.

با این حال، «همه این اسلات‌ها از طریق مزایده‌های اسلات پاراچین تخصیص داده نمی‌شوند، زیرا برخی از آنها برای پاراچین‌ها و پاراچین‌ها با قابلیت حاکمیت استفاده می‌شوند». به گفته وود:

مدل پاراچین با این باور ایجاد شد که آینده Web3 شامل بسیاری از انواع مختلف بلاک چین خواهد بود که با هم کار کنند. همانطور که نسخه فعلی اینترنت نیازهای مختلف را برآورده می کند، بلاک چین ها نیز باید بتوانند خدمات مختلفی را ارائه دهند. پاراچین ها این را حل می کنند»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .