میلیونر شدن دو برادر از طریق یک رمزارز عجیب ..

How two brothers went from nearly jobless to multi-millionaires with a bizarre crypto bet

0

میلیونر شدن دو برادر از طریق یک رمزارز عجیب ..

صبح روز 17 آوریل ( 28 فروردین ) ، دو برادر در وستچستر نیویورک ، از خواب بیدار شدند و فهمیدند که ، به لطف یک شرط بندی باور نکردنی در رمزارزی که در اصل به عنوان یک شوخی ساخته شده یک شبه میلیونر شده اند  .

تامی  38 ساله و جیمز 42   ساله که از  CNN  خواستند به دلایل حفاظتی از حریم خصوصی از انتشار نام خانوادگی شان امتناع کند.

این دو برادر چند صد دلار در یک دارایی دیجیتال عجیب و غریب به نام رمزارز  شیبا اینو  ( SHIB ) که به نوعی مشتق دوج کوین است ، سرمایه گذاری کردند . پس در واقع شیبا پارادکسی از یک رمزارز دیگر است که کسری از سنت ارزش دارد.

یکی از دوستان این دو بردار که اتفاقاً متخصص بازار ارزهای دیجیتال بود ، به آنها گفت که معتقد است شیبا می تواند یک رمزارز پرمنفعت باشد.

تامی گفت : ” من به نوعی در مورد بیت کوین فکر کردم – به زمانی فقط کسری از یک پنی ارزش داشت و درحال حاضر دهها هزار دلار می ارزد . این امر می تواند برای این رمزارز هم محتمل باشد و غیر ممکن نیست . سپس من به دوستم اعتماد کردم و دریافتم اگر حتی بعدا این رمزارز صفر هم بشود اشکال ندارد و این برای من یک بلیط لاتاری بدون تاریخ انقضا است.”

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) چیست؟

شیبا اینو (SHIB) کمتر از یک سال پیش به عنوان یک مشتق واضح از دوج کوین ساخته شد و با مضمون و نشان نژاد  سگ شیبا اینو  معرفی و به عنوان تمسخر ایجاد شد ، اما اکنون دیگر مورد خنده فعالان بازار قرار نمی گیرد.

طبق سایت تحلیلی   CoinGecko ، این رمزارز با نماد    SHIB  عرضه می شود و درطی 30 روز گذشته بالغ بر   11،000٪  افزایش یافته است. ویتالیک بوترین   ( Vitalik Buterin )، هم‌بنیان‌گذار اتریوم ، بیش از یک میلیارد دلار توکن شیبا اینو  (SHIB)  را به خیریه‌ای که هزینه‌های مبارزه با ویروس کووید ۱۹ در کشور هند  تقابل می‌کند، اهدا کرد.
اوایل این هفته ، ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) ، بنیانگذار اتریوم ، با اهدای یک میلیارد دلار توکن شیبا اینو به یک صندوق امداد مبارزه با کوید-19 در هند ، تیتر های خبری را به خود جلب کرد.
ارز دیجیتالی که درابتدا به طور غیررسمی و به عنوان یک جوک اینترنتی شناخته میشد درحال حاضر ،تعداد زیادی از سلبریتی ها از جمله گروه موسیقی    boy band  را به خود جلب کرده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .