نبرد سخت بیت کوین در مکزیک

Making Bitcoin legal tender is Mexico will be 'an uphill battle,' says Ricardo Salinas

0

ریکاردو سالیناس میلیاردر و مدافع بیت کوین، ،می‌گوید: «نبرد قانونی بیت‌کوین در مکزیک یک نبرد سخت خواهد بود».

در طول کنفرانس بیت کوین 2022 در میامی، فلوریدا، کوین تلگراف با ریکاردو سالیناس، بنیانگذار و رئیس Grupo Salinas، در یک مصاحبه انحصاری گفتگو کرد.  وی به عنوان اولین پذیرنده بیت کوین (BTC)، 200 دلاری بالا و پایین های بازار را تجربه کرده و در طول مسیر نکاتی  را یاد گرفته است.

سالیناس روز خود را به عنوان یک میزگرد در صحنه اصلی مرکز کنوانسیون ساحل میامی در میان میلیاردرهای همکار اورلاندو براوو، مارسلو کلور و دن تاپیرو آغاز کرد. در بحثی با عنوان «تخصیص دهندگان سرمایه میلیاردر بیت کوین»، سالیناس فاش کرد که 60 درصد از پرتفوی او در بیت کوین است، در حالی که 40 درصد دیگر ترکیبی از سرمایه گذاری های نفت و گاز است.

در همان روز، 7 آوریل، سناتور مکزیکی ایندیرا کمپیس، یکی از شرکت کنندگان در کنفرانس، اعلام کرد که قانونی را برای تبدیل بیت کوین به عنوان ارز قانونی در مکزیک پیشنهاد کرده است. مکزیک از السالوادور، رواتان، هندوراس ، مادیرا و پرتغال پیروی خواهد کرد اگر این قانون را رعایت کند. وقتی از سالیناس پرسیده شد که در مورد این موضوع چه فکر می‌کند، سالیناس گفت که برای تحقق این امر “یک نبرد سخت” خواهد بود زیرا کشورش “متاسفانه” ذهنیتی دارد که بیش از حد به کنترل خود بر فیات یا آنچه او “کلاهبرداری فیات” می‌خواند وابسته است. ”

قدرت‌های بانک مرکزی و وزارت دارایی از بیت‌کوین متنفرند، زیرا از آزادی برخوردار است و تهدیدی مستقیم برای پول انحصاری آنها است.

به عنوان بنیانگذار بانک مکزیکی، Banco Azteca، سالیناس اعتراف می کند که بخشی از  این سیستم مشکل ساز است و فاش کرد که دوست دارد بانکش به پرداخت ها، سپرده ها و وام های بیت کوین دسترسی داشته باشد. با این حال، در این بین، به عنوان مالک سوپرمارکت های زنجیره ای گروه Elektra، او در حال حاضر در حال کار بر روی امکان پذیر ساختن خرده فروشان برای پذیرش پرداخت بیت کوین برای همه اقلام است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .